امروز سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۰۵:۱۰ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۲۱:۲۳ | کد خبر : 60254 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تشکیل شورای هنری در آمل

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • رئیس شورای اسلامی شهر آمل از تشکیل شورای هنری تا یک ماه آینده خبر داد و اذعان داشت : هماهنگی های لازم جهت شکل گرفتن این شورا با حضور یک نماینده از هر انجمن با پیگیری های مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری انجام خواهد شد .

  محمد محمدی رئیس شورای اسلامی شهر آمل در نشست هم اندیشی با انجمن های فرهنگی و هنری از تشکیل کمیته زیباسازی در شورا خبر داد و گفت : مطمئنا در این کمیته از ایده های انجمن های فرهنگی و هنری استفاده خواهیم نمود .

  وی افزود : شورای اسلامی شهر سلیقه ای عمل نمی کند و هر زمان اگر بودجه ای در نظر گرفته شود همه را به یک چشم نگاه خواهد کرد و سعی کردیم عدالت را در همه قسمت ها رعایت کنیم .

  رئیس شورای اسلامی شهر آمل با تاکید بر اینکه همکارانم در شورا همواره جزو حامیان فرهنگ و هنر هستند و کلیه مصوبات این حوزه با امضای هر ۹ عضو شورا به تصویب می رسد تصریح کرد : شورا و شهرداری مهمترین وظیفه اش در حوزه فرهنگ و هنر و ورزش افزایش سرانه فرهنگی و ورزشی است .

  محمدی از تشکیل شورای هنری تا یک ماه آینده خبر داد و اذعان داشت : هماهنگی های لازم جهت شکل گرفتن این شورا با حضور یک نماینده از هر انجمن با پیگیری های مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری انجام خواهد شد .

  وی با بیان اینکه اولویت اصلی شورا و شهرداری در حال حاضر احداث فرهنگسرا می باشد افزود : یک میلیارد تومان بودجه در سال ۹۷ و مابقی آن را در سال ۹۸ برای احداث فرهنگسرا اختصاص دادیم و سعی داریم تمام استانداردهای لازم را با هماهنگی معماران زبده و انجمن ها داشته باشیم و دغدغه های هنرمندان را برطرف نمائیم که در این مهم نیاز به حمایت هنرمندان نیز داریم .

  رئیس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه اعتقاد دارم بزرگ ترین خدمتی که در حوزه فرهنگ و هنر در این ۴ سال می توانیم داشته باشیم احداث فرهنگسرا می باشد ادامه داد : یک قطعه زمین ۱ هکتاری در کنار این فرهنگسرا قرار دارد که در نظر داریم در این زمین اولین پارک هنرمندان در استان را احداث نمائیم .

  وی تصریح کرد : در سال ۹۸ با همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اجرای دو جشنواره استانی را برای شروع کار در دستور کار خواهیم داشت و مطمئنا کلیه همکارانم در شورا از هنرمندان حمایت خواهند کرد .

  قاسم رسولی مقدم رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این نشست با بیان اینکه خیلی خوشحالم که سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در دوره پنجم شورا تاسیس و شروع بکار نموده است و امیدوارم هرچه زودتر تکامل پیدا کند گفت : نگاه شورا به حوزه فرهنگ و هنر نگاه خوبی است و از برنامه های فرهنگی با هر گفتمانی که مورد نظر نظام باشد حمایت خواهیم کرد .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "تشکیل شورای هنری در آمل"