امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ و ساعت ۱۹:۰۲ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۲۰:۵۳ | کد خبر : 59560 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای قدردانی از تلاش های بی‌دریغ خبرنگاران آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل:نامگذاری ۱۷ مرداد ماه روز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی‌دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند .

  سیدجعفررسولی در جلسه برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران با اشاره به موضوع جلسه گفت: خدمت در قلم زدن یک کار ستایش شدنی می باشد و ارزش جامعه خبری ستودنیست و امروزه با فرا رسیدن روز خبرنگار باید از زحمات بی شائبه خبرنگاران زحمت کش تقدیر و تجلیل کرد.

  وی در ادامه بیان کرد : خبرنگاران امروزه در تمامی صحنه ها حاضر بوده و به خوبی گزارشات تهیه کرده و به اطلاع عموم مردم می رسانند و مدیران شهرستانی باید عملکرد دستگاه خود را اطلاع رسانی نمایند.

  معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل افزود: با توجه به فرارسیدن روز خبرنگار مراسم تجمیع تجلیل از خبرنگاران شهرستان با برنامه ریزی های انجام شده صورت می گیرد و مدیران شهرستانی نیز خبرنگاران شهرستان آمل که زیرمجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند را با گذاشتن برنامه های متنوع به پاس زحمات این عزیزان تقدیر و تجلیل نمایند.

  در ادامه قدرت ا… نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران فعال و ساعی در عرصه مطبوعات ، در رابطه با نقش خبرنگار در دوران دفاع مقدس گفت : جامعه خبری از سالهای سال حتی در دوران دفاع مقدس یک نقش کلیدی بوده که اخبار و خبرهای جنگ را باتوجه به امکانات آن زمان در اسرع وقت برای اطلاع رسانی به هموطنان عزیز ارسال می کردند که این عمل آنها نشان از عشق به این حرفه بوده است .

  این مسئول در ادامه افزود : امروزه شاهد آن هستیم که یک خبرنگار همگام با مسئولین در تمام عرصه ها حضور مؤثر داشته و اخبار را بصورت آنلاین برای اطلاع رسانی به مردم ارسال می نمایند . این قشر زحمتکش که در تمام ادوار انقلاب اسلامی نقش چشمگیری داشته اند همواره با به مخاطره انداختن جان خود حتی در طول دوران دفاع مقدس ـ در دفاع از حرم ائمه نیز نقش آفرینی کردند که موجب ستایش می باشد .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای قدردانی از تلاش های بی‌دریغ خبرنگاران آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند"