×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 1 October , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
حرکت بدون دغدغه درمسیر زندگی و داشتن رفاه ، امنیت ، آسایش تلاش سپاه برای مردم ایران است

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه سپاه به عنوان خدمتگذار وسرباز مردم می باشد گفت : تلاش سپاه براین است که مردم دررفاه ، امنیت ، آسایش وبدون دغدغه درمسیر زندگی حرکت کنند .

کرات آملی/سیاوش مسلمی درمراسم تودیع ومعارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل با تاکید براینکه درطول تاریخ اسلام همیشه اسلام درمقابل جریان کفر قرارداشت ادامه داد : همه ما که دلداده اسلام هستیم با مطالعه تاریخ اسلام نسبت به جریانات جامعه با بصیرت بیشتری حرکت کنیم .

 فرمانده سپاه کربلای مازندران تاکید کرد : نفوذ بنی امیه بعداز رحلت رسول الله توانست با مهندسی افکاری دو طیف خواص وعوام شکل بگیرد وامروز هم دشمنان واستکبار با همه ابزارها وامپراطور رسانه ای فضای را درجامعه مهندسی می کند ،سبگ زندگی ونوع نگاه درعوام را تغییر ات اساسی بوجود آورده است .

 وی با اشاره به اینکه دشمن آهسته آهسته درحال نفوذ می باشد گفت : امروز متاسفانه در خیلی از هیئت های مذهبی فلسفه بوجود آمدن عاشورا پرداخته نمی شود ، امام حسین می دانست حرکتی که انجام می دهد باعث احیا اسلام می شود شروع کردو نفوذ دشمن در هیئت های مذهبی برای کم رنگ کردن  فلسفه قیام عاشورا بسیار جدی است

سیاوش مسلمی اضافه کرد : متاسفانه در بعضی از مراسمات عبرت های عاشورا گفته نمی شود واگر گفته شود مورد معارضه قرارمی گیرد که مجالس امام حسین را سیاسی نکنید ومگر می شود در مجلس امام حسین از عبرت های عاشورا سخنی به میان نیاورد؟

 وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبین درجامعه عنوان داشت : هر عملی که درمقابل دشمن نباشد عنوان جهاد پیدا نمی کند وواقعیت های جامعه در ابعاد مختلف گفته شود ویکی از رسالت اصلی ما امروز بیایم گوش به حرف امام عزیز باشیم

 فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه مسئولینی که پست دارند درمقابل خون شهدا باید پاسخگو باشند گفت : افرادی که پست ومقامی دارند ودرمقابل کاری انجام نمی دهند قطعا شهدا یقه آنها را می گیرند .

وی ادامه داد : دشمن کاری کرده هرکسی به دنبال امربه معروف ونهی از منکر باشیم مورد تمسخر قرار می گیریم ونیروی انتظامی کار قانونی خود را انجام می دهد سایر مردم مانع می شوند ودرفضای مجازی هجمه فراوان می شود .

سیاوش مسلمی با تاکید براینکه درحوزه غیرت دینی چیزی درجامعه نمانده است خاطرنشان کرد : امروز دربدترین وضعیت غیرت دینی هستیم وچیزی از امر به معروف ونهی از منکر در جامعه نمانده است .

 وی تاکید کرد : یکی ازچیزهای که باعث بوجود آمدن عاشورا شد بی بصیرتی وعدم شناخت بود که مردم نتوانستند دوست ودشمن را تشخیص بدهند .

فرمانده سپاه کربلای مازندران عنوان داشت : امروز بیشتر از گذشته به حضور در صحنه ماندن با بصیرت وجوددارد ویکی از رسالت اصلی سپاه هم همین موضوع است والحمدالله از گذشتگان وشهدا یاد گرفتیم که کارمان به پول واعتبار گره نخورده است . وامروز هرچه داریم متعلق بمردم است

درپایان مراسم سرهنگ عابدبن داغمه چی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل معرفی واز زحمات ۴۲ ماهه سرهنگ جابر عکسری قدردانی بعمل آمد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.