امروز جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ و ساعت ۲۲:۱۸ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 2 سپتامبر 2019 | ساعت انتشار : 23:11 | کد خبر : 62213 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل خبرداد؛تامین اعتبار وخریداری ۲۵دستگاه دیالیز

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل ازتامین اعتبار وخریداری ۲۵دستگاه دیالیز برای درمانگاه ولایت خبرداد.

  مسئولین استانی و شهرستانی از بخش های قلب ـ مغز و اعصاب ـ داخلی ـ جراحی ـ اورژانش ـ دیالیز و … بازدید بعمل آورده و نقاط ضعف و قوت را مورد ارزیابی قرار دادند .

  حجت الاسلام مرتضوی امام جمعه آمل ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی و تسلیت ایام محرم اظهار داشت : با عنایت به اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) با تلاش همه مدیران راه اندازی شد ولی نیاز به مساعدت مدیران استانی جهت تأمین اعتبار برای تجهیز بخش های قلب ـ مغز واعصاب و … دارد که همه ما باید تلاش نمائیم تا خدمت به مردم کمرنگ نشود .

  این مسئول ادامه داد : خدمت به مردم خیلی مهم است و همه ما مسئولیم و وظیفه داریم به مشکلات آنها رسیدگی نمائیم به همین خاطر بخش دیالیز آمل که با مشکلات عدیده ای روبرو است ، تعداد ۲۵ دستگاه که از سوی خیر محترم خریداری گردید نیاز به راه اندازی دارد که دانشگاه علوم پزشکی باید مجوز بهره برداری را بدهد و ما امیدواریم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و حمایت استاندار محترم و معاون سیاسی وامنیتی ایشان جناب آقای دکتر حسن نژاد بتوانیم مشکلات را از پیش رو برداریم و یکسری کارهایی که می بایست از سوی مسئولین شهرستانی انجام شود در اسرع وقت در کمترین فرصت ممکن به آن رسیدگی می کنیم و امیدواریم جناب آقای دکتر موسوی و معاونین ایشان مجوزات لازم را جهت تجیز وراه اندازی بخش دیالیز در درمانگاه ولایت صادر نمایند تا بتوانیم به بیماران دیالیزی که تعدادشان کم هم نیست خدمات رسانی نمائیم .

  در ادامه سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به حاضرین و تسلیت ایام محرم الحرام و سوگواری آقا ابا عبدا… الحسین (ع) گفت : با تلاش و پیگیری دولت ها قبلی و همت دکتر یوسفیان این پروژه که سالها بصورت نیمه کاره رها شده بود ، اعتباراتی از سوی نماینده محترم و دولت برای ادامه فعالیت و ساخت و تجهیز بیمارستان در نظر گرفته شد که این بیمارستان یکی از بیمارستانهای مجهز شهرستان آمل و حتی استان مازندران و دارای ۲۵۶ تخت بیماران می باشد .

  این مسئول در ادامه افزود : نگاه ملی در ارتباط با راه اندازی بیمارستان امام خمینی (ره) شده است و نسبت به تجهیز و راه اندازی آن نیز تلاشهای زیادی از سوی مسئولین استانی و شهرستانی و نماینده عزیزمان جناب آقای دکتر یوسفیان انجام شد که جای تقدیر و تشکر است و هنوز هم نیاز به تأمین اعتبار جهت رونق بیمارستان و تجهیز دارد . سید جعفر رسولی بیان داشت : باتوجه به مشکلات پیش روی کشور که در تنگناهای اقتصادی قرار داریم ، دولت محترم زحمات زیادی جهت راه اندازی بیمارستان متقل گردید و خیرین بزرگوار نیز گامهای مثبتی در این زمینه برداشته اند .

  معاون استاندار وفرماندارویژه آمل گفت : در رابطه با بخش دیالیز حدود ۲ سال که با همت خیرین بزرگوار تعداد ۲۵ دستگاه دیالیز خریداری شد و برای راه اندازی آن در درمانگاه ولایت نیاز به هماهنگی بین ادارات دارد که امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی با همکاری ادارات و دستگاهها ذیربط بتوانیم آن را راه اندازی نمائیم تا تعداد ۸۰ بیمار دیالیز که روزانه با مشکلات زیادی مواجه هستند بتوانند با آرامش کامل به درمانشان برسند . و با همت دکت یوسفیان نیز تعداد ۲۵ دستگاه دیالیز نیز تأمین اعتبار شد و بزودی تهیه و خریداری می شود که نیاز به مساعدت دانشگاه علوم پزشکی جهت مجوز و پروانه فعالیت بخش دیالیز در مراکز درمانی را دارد .

  در ادامه دکتر موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از دکتر حسن نژاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار ـ فرماندار ویژه شهرستان آمل ـ مرتضوی امام جمعه آمل و دیگر مدیران استانی و شهرستانی اظهار داشت : در رابطه با بحث و موضوع رعایت اصول کلی کار باید عرض کنم که یکسری استانداردها است که باید اجرا شود تا مشکلی برای بیماران بخش دیالیز بوجود نیاید و همه تلاش ما این است که هیچ پروژه ای دچار مشکل نگردد و مردم بتوانند از امکاناتی که دولت محترم و خیرین بزرگوار برای رفاه آنها در نظر گرفته بهره مند شوند .

  وی افزود : انجام کارهای بزرگ برای مردم و خدمت رسانی به آنها باید سرلوحه کار همه ما باشد و آمل با حضور دکتر یوسفیان که پیگیر ساخت بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی می باشد قطعا می تواند نوید بخش آینده ای روشن برای شهر آمل باشد . با توجه به درخواست مسئولین بیمارستان و ریاست محترم شبکه بهداشت در خصوص راه دسترسی به بیمارستان که یکی از اساسی و اصولی ترین کارها می باشد و می تواند اولین اقدام جهت انجام هر کاری باشد چون اگر خدا نکرده برای یک بیمار اتفاقی بیفتد تا بتوانند به بیمارستان دسترسی پیدا کند در کمترین زمان ممکن می تواند اتفاقات ناگواری در جهت عدم راه دسترسی مناسب برای آن شخص به وقوع بپیوندند .

  رئیس دانشگاه پزشکی گفت : در رابطه با بحث جابجایی قسمتی از بیمارستان امام رضا (ع) به بیمارستان امام خمینی (ه) ، مسئولین شهرستانی و بیمارستانها باید کار کارشناسی انجام دهند و همه جوانب را در نظر بگیرند تا مشکلی برای مردم بوجود نیاید چون ما هرچه تلاش می کنیم برای رضایت خاطر مردم می باشد و امیدواریم بخش های آنژیوگرافی ـ قلب و … در بیمارستان امام خمینی (ره) تجهیز تا اعتماد سازی برای مردم انجام شود تا مردم منطقه نیز از خدمات رفاهی و پزشکی به خوبی بهره مند شود .

  در ادامه دکتر حسن نژاد معاون سیاسی وامنیتی استانداری مازندران ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار ویژه شهرستان آمل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و حجت الاسلام مرتضوی امام جمعه آمل بیان داشت : ما باید نسبت به  اعتماد سازی بین مردم را سرلوحه کارمان قرار دهیم و خدمت به مردم یکی از وظایف محوله بر عهده ما می باشد که باید به نحو احسن و بدون هیچ چشم داشتی انجام گردد .

  این مسئول در ادامه افزود : ضمن تقدیر و تشکر از دکتر موسوی و تیم پزشکی که در اختیار ایشان هستند ، مشکلاتی که از سوی مسئولین بیمارستانهای امام خمینی (ره) ـ امام رضا (ع) ـ ۱۷ شهریور و … بیان شد امیدواریم بتوانیم آنها را مرتفع نمائیم .

  معاون سیاسی وامنیتی بیان کرد : آدمها برای سلامت اعضاء خانواده همه سرمایه شان را می فروشند تا مشکلشان حل شود و ما نیز چون وظیفه خدمت رسانی به آنها را داریم باید هرچه در توان داریم خواسته های بحث آنها را بدون هیچ چشم داشتی به جامه عمل بپوشانیم .

  وی بیان داشت : در مورد دیالیز و مشکلات پیش روی آن که جزء نیازهای اساسی شهرستان آمل می باشد همه ما باید تلاش نمائیم تا بتوانیم بخش دیالیز شهرستان آمل را در اسرع وقت فعال نمائیم تا مشکلات بیماران مرتفع گردد و خدمات دهی به مردم باید سرلوحه کار مدیران باشد و طبق چارچوب و اصول همه کارها را انجام دهیم تا آیندگان دچار مشکل نگردند و از خدماتی که برای آنها در نظر گرفته شد به نحو احسن بهره مند شوند .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل خبرداد؛تامین اعتبار وخریداری ۲۵دستگاه دیالیز"