امروز سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ و ساعت ۰۷:۰۴ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۴:۱۰ | کد خبر : 61713 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاکید امام جمعه آمل بر ساماندهی موسسه های خیریه

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • امام جمعه آمل با اشاره به نبود صحت و سلامت در فعالیت های برخی از موسسه های خیریه گفت:این موضوع سبب از بین رفتن اعتماد مردم می شود.

  حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل درجلسه شورای اداری گفت :  برخی از دوستان تاریخ را مورد بررسی قرار دهند ، در نجف و کربلا و عراق و کشورهای دیگر ، مرجعیت تبلیغ می شود ولی در زندگی حضرت امام حتی یکبار تبلیغ نمی بینید .

  وی ادامه داد : امام به وظایف خود عمل می کرد ، ما یک وظیفه داریم کردار و مردمداری امام به مردم در زندگی مان باید نقش آفرینی کنیم ، در شبهای قدر قرآن به سر گرفتیم باید قرآن را نصب العین خود قرار دهیم .

  وی ادامه داد : به یُمن برکت امام راحل و خون شهدا است که امروز من و شما برسر میز در حال خدمت هستیم ، وامام عزیز به وظیفه خود عمل کرد به رضایت رب العالمین وشما مدیران باید رفتار وکردار ومنش ومردمداری امام رادر سرلوحه کارتان قراربدهید .

  امام جمعه آمل با تاکید براینکه گرانی کمر مردم را خم کرده است عنوان داشت : گرانی و معیشت مردم انصافاً بیداد می کند ، بازار تحت کنترل نیست ، مردم مشکل دارند که باید کارهای بهتری انجام داد تا به چشم مردم بیاید و مردم دلگرم شوند .

  مرتضوی با اشاره به اینکه موسسات غیرقانونی خیریه قارچ گونه درشهر در حال رشد هستند گفت : یکی از مشکلات شهر آمل مؤسسات خیریه در شهرستان می باشد ، به نام ائمه پولهایی را از مردم جمع می کنند و معلوم نیست در کجا خرج می شوند ، ساماندهی بعضی از مؤسسات که نیاز به بررسی و پیگیری دارد که وظیفه همه ما و شما دوستان می باشد .

  وی تاکید کرد : هرکسی از خانه اش قهرکرده موسسه خیری را بازمی کنند واز مردم پول می گیرد ومعلوم نیست این پولها صرف چه کارهای می شود.

  درادامه سرهنگ جابرعسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه در برهه ای از زمان که حضرت امام برای انقلاب قدم برداشتند سال ۴۲ بوده است گفت : امروز به برکت خون پاک شهدا وامام عزیزمان ورهبری هدایتگرانه مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی به ۴۰ سالگی رسید .

  وی با بیان اینکه درطول انقلاب اسلامی ایران شاهد انواع تهدیدها ، فتنه وجنگ ۸ سال دفاع مقدس بودیم ادامه داد : استکبار جهانی در طول ۴۰ سال کارهای زیادی انجام داده و اقداماتی کرده است که اگر اتفاق می افتاد و ۹ دی رقم نمی خورد حمام خون ایجاد می شد

  وی اشاره کرد :  استکبار جهانی در طول ۴۰ سال اقدامات زیادی انجام داده و اقداماتی کرده است که اگر اتفاق می افتاد و ۹ دی رقم نمی خورد حمام خون ایجاد می شد ، ما مدیون امام و شهداء هستیم و همچنین خلف صالح حضور مقام معظم رهبری است که توانسته انقلاب ما را مورد حمایت خود قرار دهد . فتنه هایی که از بین رفت با حضور مردم بوده تا این انقلاب به انقلاب اصلی خودش وصل شود .

  فرمانده سپاه آمل گفت : برای حرکت دادن یک اداره یک فرد قوی و پرقدرت و پرسرعت نیاز است که مردم باید دلگرم باشند ، مدیران باید  در تراز انقلاب اسلامی باشند ، بیش از ۲۰۰ هزار شهید باعث شدند که نهال نوپای انقلاب به بار نشسته و الان درخت تنومندی شده است.

  عسگری با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه های سلولهای بنیادی ، انرژی هسته ای ونظامی عنوان داشت :  ، در بعضی از موضوعات مقام اول تا دهم دنیا رادارا هستیم  ، خود شما دیدید در حوزه دفاعی چه پیشرفتهایی انجام شد ، قطعا دشمنان مطلع هستند تراز دفاعی ایران چگونه است ، آنها می دانند که ایران با حضور چند نفر که به سوریه فرستاد ، آمریکا را بیش از ۷ سال پشت مرزهای سوریه نگه داشت  .

  وی بیان داشت : در رابطه با امربه معروف ونهی ازمنکر ، حجاب و بی حجابی در سطح شهر وادارات خاطرنشان کرد :  ، مدیران درادارات در این بخش ورود پیدا کنند تذکر بدهند تا فضای سالم ایجاد شود .

  فرمانده سپاه آمل گفت : درِ سپاه به روی همه باز است ، ما معاونت های مختلف در اکثر قسمت ها داریم که می توانیم کمک کار و برادر شما باشیم ، درِ سپاه به روی همه شما باز است و ما به عنوان برادر شما و سرباز شما هستیم ، ما یک نفر هستیم برای خدمت رسانی ، مردم فهیم هستند و می بینند که چه کسی کار می کند ، بخشی از آلام مردم در حوزه روابط عمومی را می توان حل نمود ، می توان مشکلات مردم را کم کرد .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "تاکید امام جمعه آمل بر ساماندهی موسسه های خیریه"