امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۱۸:۲۱ | کد خبر : 61574 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • روابط عمومی ها باید از شیوه سنتی خارج شده و به سمت و سوی بین المللی گام بردارد

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • مدیر کل روابط عمومی واموربین الملل استانداری مازندران :در مدت زمان ۴۰ سال بعد از انقلاب روابط عمومی ها نیاز به تغییرات اساسی دارند و باید از شیوه سنتی خارج شوند و به سمت و سوی بین المللی گام بردارند.

  عباس مهدوی درهمایش تجلیل از روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان آمل به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی  گفت:شهرستان آمل باتوجه به اینکه یک شهر تاریخی ، فرهنگی می باشند در زمینه صنعت یکی از قطب های مهم استان وحتی کشور می باشد که اعضای شورای روابط عمومی باید در زمینه معرفی کالاها و صنعت و حتی فرهنگ و آداب و سنن منطقه و شهرشان تبلیغ نمایند و بحث برند شهرستان را در سایت ها و خبرگزاریها به مردم شهرها واستانهای دیگر اقدام نمایند .

  وی افزود : روابط عمومی در همایش ها باید از محصولات شهر خودشان که تولید می گردد استفاده نمایند و آداب تشریفات را به خوبی باید بدانند ، ارتباطات دیپلماتیک را در نظر بگیرند و وظیفه ما می باشد که یک دوره کلاش آموزشی بگذاریم تا دوستان استفاده کاربردی از این کلاس ها داشته باشند و در رابطه با توسعه شهرستان  ، شورای روابط عمومی باید کمک کند در حال حاضر کمک کنیم تا ظرفیت ها شناخته شوند و فرصت سرمایه گذاری و نقاط قوت را شناسایی نموده و با استفاده از ظرفیت ها به کمک رونق و تولید بیاییم . در ارتباط با رونق اقتصادی باید دنبال رضایتمندی باشیم و دنیا در رابطه با بحث رضایتمندی تلاش می کند و ما نیز باید به این سمت و سو حرکت کنیم .

  در ادامه قدرت ا… نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل اظهارداشت:خودباوری ـ روحیه و تلاش سه عنصر مهم است که همه روابط عمومی ها باید برای موفقیت کاری در راستای ارتباط با دیگران و انجام خدمات برون سازمانی آنرا در دستور کار خود قرار دهند . و همچنین  در رابطه با بحث درون سازمانی برای اینکه بین کارکنان اداره ـ نهاد و سازمان دوستی و وفاق را برقرار نماید ، روابط عمومی باید بسیار فعال عمل نماید و با برپایی اردو برای کارکنان دستگاه ایجاد تعامل کند .

  معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری آمل ضمن قدردانی از روابط عمومی فرمانداری که با برپایی جلسات شورای روابط عمومی تعامل بین روابط عمومی های ادارات را در دستور کار خود قرار دادگفت: روابط عمومی ها می توانند نقش ارزنده ای جهت انتقال اخبار و اطلاعات و برپایی مراسمات و گزارشات داشته باشند .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "روابط عمومی ها باید از شیوه سنتی خارج شده و به سمت و سوی بین المللی گام بردارد"