امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۲۱:۴۴ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۲۱:۰۵ | کد خبر : 61547 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • احداث ۵۰خانه محرومان نیازمند با کمک خیرین آملی

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل از کمک ۷.۵میلیارد ریالی نیکوکاران آملی برای ساخت ۵۰خانه محرومان نیازمند در این شهرستان خبر داد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل در همایش گلریزان و تکریم از سازندگان مسکن محرومان شهرستان آمل با اشاره به اینکه زمینه انجام کار خیر و نیک در هر ایرانی وجود دارد و مردم کشورمان نوع‌دوست و نیک‌اندیش هستند، اظهار کرد: برای حفظ خاک، دین، امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی بیش از ۲۴۰ هزار شهید دادیم و شهدا از بزرگترین خیران هستند.

  وی با بیان اینکه تعطیلات نوروزی امسال با وجود سیل و آب گرفتن بسیاری از منازل و خانه‌ها بر کام بسیاری از هموطنان‌مان تلخ بود، گفت: با توجه به اینکه مردمان زیادی در تعطیلات نوروزی مشغول دید و بازدید، سفر و خوش گذراندن ایام عید بودند ولی بسیجیان به دور از خانواده عاشقانه در مناطق محروم و سیل‌زده خدمت‌رسانی را سرلوحه قرار دادند.

  این مسؤول با اشاره به در دستور کار قرار داشتن ساخت ۵۰ مسکن برای نیازمندان و محرومان در سال جاری، گفت: بسیج و سپاه در راستای جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر انقلاب اسلامی گام برمی‌دارد و در این مسیر همه توان خود را به کار می‌بندد.

  نائب‌رئیس مجمع خیرین محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی نیز آمل در این مراسم با اشاره به اینکه بسیج و سپاه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در کنار ملت و مردم بودند، اظهار کرد: ملت نیز همیشه پشتیبان و مددکار سپاه است.

  تقی‌پور افزود: بعد جنگ هم سپاه و بسیج در کنار هم توانستند در حوزه‌های مختلف نظامی، امنیتی، اجتماعی، خدمت‌رسانی، سازندگی و درمانی رشد فراوانی را از آن خود کنند و با اردوهای جهادی در راستای محرومیت‌زدایی جامعه گام‌های اساسی بردارند.

  وی با اعلام اینکه مجمع خیرین محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه آمل از نیمه دوم سال ۱۳۹۷ کار خود را آغاز کرد، تصریح کرد: ساخت ۱۹ واحد مسکونی برای نیازمندان در دستور کار قرار دارد که برخی از آنها با پیشرفت ۹۰ درصدی و برخی با پیشرفت ۳۵ درصدی همراه هستند ولی در مجموع پیشرفت عملیات عمرانی و ساخت این مسکن‌ها با میانگین ۶۰ درصدی همراه است.

  نائب‌رئیس مجمع خیرین محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه ساخت ۵۰ واحد مسکن نیازمندان دیگر در دستور کار قرار دارد، یادآور شد: در برآورد سپاه کربلای مازندران شهرستان آمل رتبه دوم را در حضور بسیج سازندگی و خدمات‌رسانی به مردم کسب کردیم.

  این مسؤول با اشاره به اینکه ساخت واحدهای مسکونی طی تفاهم‌نامه با کمیته امداد امام خمینی و سپاه ناحیه آمل شکل گرفت، گفت: در این تفاهم‌نامه هر واحد مسکونی حدود ۵۵ مترمربع است که بخشی از عملیات ساخت را کمیته امداد تقبل کرد.

  تقی‌پور بیان کرد: برای واحدهای ۵۵ مترمربعی مسکن نیازمندان حدود ۷۷ میلیون تومان هزینه می‌شود که ۶۰ میلیون تومان آن شامل مصالح ساختمانی و مابقی شامل اجرت‌ها است.

  امام جمعه آمل نیز در این نشست بیان کرد: هر کسی باید تا می‌تواند در زمان حیات با دستان خود دنیا و آخرت‌شان را آباد کند.

  حجت‌الاسلام جلیل مرتضوی گفت: ماه رمضان فرصت بسیار مناسبی است تا انسان در کنار خودسازی و تهذیب نفس، به فکر نیازمندان و محرومان جامعه باشد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "احداث ۵۰خانه محرومان نیازمند با کمک خیرین آملی"