امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۲۱:۱۷ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ساعت انتشار : ۲۱:۰۰ | کد خبر : 61545 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • اشتغالزایی ۵۱۷ نفر با استفاده ازتسهیلات بهین یاب در آمل

 • دسته بندی مطلب : اقتصادی | تعداد بازدیدها : نفر
 • سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل از معرفی متقاضیان برای دریافت یک هزار میلیارد ریال تسهیلات بهین یاب در شهرستان آمل به بانک‌های عامل خبر داد و گفت: تعداد طرح‌های مصوب بانکی ۵۵ مورد با اشتغالزایی ۵۱۷ نفر است.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل اظهارداشت: تعداد ثبت نام کنندگان در سایت ۶۹ مورد بوده در حال حاضر ۵۵مورد در کمیته بررسی شده وپروندها به شعبه ها ارسال گردید .
  وی اظهار کرد: برای پرداخت تسهیلات بهین یاب، باید بنگاه‌ها با طرح توجیهی فنی، ‌مالی و اقتصادی مناسب فعالیت توسعه با تصویب کارگروه استانی به بانک های عامل معرفی شوند.


  اسلامی با بیان اینکه بنگاه‌های تولیدی که محصولات آنها در بازار فروش قابل قبول باشد و فقط منجر به انباشته شدن محصولات در انبار نشود در اولویت دریافت تسهیلات بسته رونق تولید هستند.

  وی تصریح کرد: برای توسعه فعالیت بنگاه های تولیدی که به دلیل کمبود نقدینگی فعالیت آنها کمتر از ظرفیت اسمی است و از میزان اشتغال پایدار توجیه‌پذیری برخوردار باشند نیز در اولویت دریافت این تسهیلات هستند.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل خاطرنشان کرد: پرونده ها پس از بررسی و کارشناسی طرح در کمیته بررسی و پس از تأیید به کارگروه استانی ارسال می شود.

   پدافند غیر عامل در بخش کشاورزی

  سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل با بیان این خبر گفت : اهمیت پدافندغیرعامل در زمان کنونی که کشورهای ابرقدرت با استفاده از انحصاری کردن محصولات کشاورزی بدون استفاده از اسلحه به جنگ دیگر کشورها می روند پرداخت و گفت که با برنامه ریزی مدون و تمهیدات لازم و پیشگیرانه باعث کاهش خطرات احتمالی مخصوصا در بخش تولید محصولات کشاورزی و دامی و منابع طبیعی و حفظ محیط زیست باشیم..

  -وی افزود : با توجه به مفاد آئین نامه اجرایی پدافند غیرعامل مقرر گردید که اعضای کارگروه نسبت به تعیین مراکز آسیب پذیر و حساس و اولویت بندی طرح ها و پروژه ها در مواجهه با تهدیدات و آسیب ها با ارائه راهکارها جهت حفظ سرمایه ملی تنظیم و به کارگروه ارسال نمایند.

  -وی بیان کرد: که اعضا در تعامل با تشکل ها و انجمن ها و صنوف مرتبط ضمن بیان اهمیت پدافند غیرعامل پیشنهادها و راهکارهای عملی را به کارگروه اعلام نمایند.

  وی اظهار داشت: که اعضای کارگروه جدول زمان بندی و تقویم آموزشی مرتبط با اهداف پدافند غیرعامل به کارگروه ارسال نمایند.جهت آشنایی بیشتر اعضاء با مبانی و اصول پدافند غیرعامل برنامه آموزشی برای اعضای کارگروه تشکیل گردد.

  وی در پایان ادامه داد اعضاء کارگروه متشکل از جهاد کشاورزی، اداره صنعت و معدن و تجارت ، منابع طبیعی، دامپزشکی ، محیط زیست ، موسسه تحقیقات برنج، شبکه بهداشت،اطاق اصناف، بسیج کارگری و کارمندی ،نماینده غله شهرستان می باشد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "اشتغالزایی ۵۱۷ نفر با استفاده ازتسهیلات بهین یاب در آمل"