امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۱۸:۱۴ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۲۲:۱۶ | کد خبر : 61205 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران:فتنه ها موجب مکتب الهی پویا و پایندگی انقلاب شده است تا امروز که انقلاب اسلامی در جهان اسلام تعریف شود

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • جانشین فرمانده سپاه مازندران بزرگترین توطئه دشمنان را جنگ ایران و عراق بیان و عنوان کرد: این فتنه ها موجب مکتب الهی پویا و پایندگی انقلاب شده است تا امروز که انقلاب اسلامی در جهان اسلام تعریف شود.

  سرهنگ حسین محمدرضایی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه آمل در حسینیه ثارالله سپاه این شهرستان با اشاره به اسلام از نگاه جوامع متعدد، اظهار داشت: انقلاب ایران از آن اسلامی است که از زمان پیروزی آندشمنان به دنبال نابودی آن تلاش داشتند.

  وی با بیان اینکه اعتقاد ما این است که اسلام ما جامعیت دارد، افزود: این اسلام اختصاص بر واجبات شرعی چون نماز نیست بلکه توجه به دیگر قواعد اسلام نیز دارد.

  محمدرضایی با اشاره به اینکه آنهایی که رقیب اسلام هستند به همه چیز اسلام کار دارند، تصریح کرد: اکنون همچنان جبهه مخالفان انقلاب اسلامی وجود دارد که بسیار کینه توز و لجوج هستند؛ دشمنانی که تاکنون در جبهه مقابله انقلاب، مکتب امام و انحلال آن کم نگذاشت و این حرکت را از ابتدای پیروزی انقلاب با عناوین مختلف آغاز کرد.

  جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران, بزرگ‌ترین توطئه دشمنان را جنگ ایران و عراق بیان و عنوان کرد: این فتنه‌ها موجب مکتب الهی پویا و پایندگی انقلاب شده تا امروز که انقلاب اسلامی در جهان اسلام تعریف شود.

  وی با بیان اینکه ایران در بسیاری از شاخص‌های توسعه چون دانش سدسازی، سلاح نظامی، پزشکی، علوم مختلف به پیشرفت رسیده است، افزود: دشمنان اسلام تا این انقلاب هست پا پس نمی‌کشند و با ما می‌جنگند بنابراین باید به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از گذشته گام دوم این انقلاب را اساسی برداریم.

  فرمانده سابق سپاه آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه سپاه در ۴۰ سال دوران انقلاب هر جا کاری یا ماموریتی خواسته شد حضور فعالی داشته است، بیان کرد: این قشر همه جا بهترین‌ها و موفق ترین‌ها بوده و در همه ماموریت‌ها در مقابل بدخواهان استکبار جهان اسلام حضور داشت.

  سرهنگ بهروز عیسی زاده گفت: در حفاظت از مرزها با ترکیب مهندسی نیروی زمینی کارهایی کرد که نه جایی نوشته و نه تصویری بر جای ماند. سپاه در ساخت سلاح‌های نظامی به ویژه پهباد به جایگاهی برسد که دشمن ایران را در جایگاه بهره مندی از شرایط آن سلاح‌ها قرار دهند.

  فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل نیز با بیان اینکه در حوزه انقلاب اسلامی گام‌های بزرگی پشت سر گذاشتیم تا آن نهال انقلاب را به تنومندی برسانیم، گفت: امروز همچنان این رشد تنومندی انقلاب با نثار ۲۰۰ هزار شهید ادامه دارد تا گام دوم آن با بیانیه‌های مقام معظم رهبری برداشته شود.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران:فتنه ها موجب مکتب الهی پویا و پایندگی انقلاب شده است تا امروز که انقلاب اسلامی در جهان اسلام تعریف شود"