امروز سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۰۵:۱۳ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۰۹:۴۶ | کد خبر : 60905 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • استقبال آملی ها از همایش پیاده روی خانوادگی پاسداشت حماسه ششم بهمن

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی , اسلاید | تعداد بازدیدها : نفر
 • همایش پیاده روی خانوادگی ویژه گرامیداشت حماسه ششم بهمن با حضور اقشار مختلف مردم در آمل برگزار شد.

  همایش پیاده روی خانوادگی ویژه گرامیداشت حماسه ششم بهمن سال ۱۳۶۰ صبح جمعه با حضور خانواده ها و قشرهای مختلف مردم در آمل برگزار شد.

  حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل صبح جمعه در این همایش با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل زالوصفتان تاریخ و منافقان دیروز و امروز اظهار داشت: امروز به پاس قدردانی از شهدا و جانبازان آن روز، این اجتماع بزرگ شکل گرفت تا به جهانیان بفهمانیم ملت ایران همیشه در صحنه و پشتیبان قرآن و ولایت فقیه زمان خود است.

  وی با بیان اینکه آمل توسط حضرت امام راحل به عنوان شهر هزار سنگر نامیده و در وصیت نامه امام مزین شده است افزود: آمل، این دیار علویان و تاریخ ساز، همیشه تاریخ ساز بوده و هست و به عنوان پرچمدار مدافع حرم باهشت شهید مدافع حرم، بیش از هزار شهید در دفاع مقدس و ۴۰ شهید در ششم بهمن سال ۶۰ تقدیم کرده است و همیشه و درهمه حال پشتیبان ولایت فقیه هستیم و آمادگی داریم.

  حجت الاسلام مرتضوی یادآور شد: مردم تاریخ ساز آمل و اهل ادب و فرهنگ همیشه در تاریخ سربلند خواهند بود و قدردان شهدا و رهرو راه شهیدان و امام هستند.

  عزت الله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه آمل در ورزش زبانزد است تصریح کرد: امیدواریم همیشه آمل در ورزش ایران اسلامی بدرخشد.

  نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در این مراسم بیان کرد: همیشه مردم آمل که به مردمان شهر هزارسنگر شهرت دارند برای انقلاب اسلامی و حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های آن در صحنه هستند و به میدان می‌آیند.

  عزت‌الله یوسفیان‌ملا افزود: در سال ۱۳۶۰ مردم آمل درس بزرگی به استکبارگران و کمونیست‌ها دادند و توطئه آنها را در نطفه خفه کردند.

  وی با بیان اینکه همه باید از این حماسه تاریخی درس ایثار، شهادت، از خود گذشتگی، استقامت و مقاومت، دشمن‌شناسی، حضور به موقع در صحنه و پایداری بگیریم، گفت: اجتماع بزرگ و پرشور مردم آمل در همایش پیاده‌روی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و قدردانی از حماسه ششم بهمن نشان داد که همیشه در میدان هستند.

  نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ورزش باید امروزه از اولویت‌های زندگی باشد، خاطرنشان کرد: در روزگاری که همه چیز زندگی ماشینی شده و تکنولوژی پیشرفت زیادی داشته باشد برای تندرستی ورزش کرد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "استقبال آملی ها از همایش پیاده روی خانوادگی پاسداشت حماسه ششم بهمن"