امروز چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ و ساعت ۰۰:۰۶ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۲۳:۲۸ | کد خبر : 60684 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • رئیس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل:هدف شورا و شهرداری ایجاد رفاه و آسایش شهروندان می باشد

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • فرشید لیتکوهی رئیس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر آمل از پروژه های عمرانی شورا و شهرداری گفت : شورا و شهرداری به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند.

  به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرایی پروژه ها با حضور فرشید لیتکوهی رئیس کمیسیون فنی، جهانگیر آذری عضو و قاسم رسولی مقدم عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر آمل، محمدرضا عقیلی نژاد معاون فنی و شهرسازی شهرداری، سید علیرضا موسوی مدیر امور طراحی، فنی و نظارت شهرداری و امیر ملکی مسئول واحد عمرانی شهرداری از برخی پروژه های عمرانی از قبیل احداث سالن ورزشی پائین بازار، اصلاح هندسی بلوار امام علی (ع)، بلوار ولایت جنوبی ( بلوار دماوند )، روکش آسفالت سطح شهر و بهسازی پارک دانشجو بازدید و نحوه اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت .

  فرشید لیتکوهی رئیس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل در این بازدید گفت : شورا و شهرداری به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند و هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری های مداوم پروژه هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می کنند در کوتاه ترین زمان افتتاح و به بهره برداری برسند .

  جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این بازدید خواستار اجرای پروژه ها در یک برنامه زمان بندی مطلوب شد و گفت : در اجرای پروژه ها رعایت کیفیت خیلی برای ما اهمیت دارد و امیدوارم پروژه های شهری هر چه سریع تر به بهره برداری برسد تا امکان استفاده شهروندان عزیز از خدمات شورا و شهرداری فراهم گردد .

  قاسم رسولی مقدم عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه تداوم بازدیدها می تواند انگیزه مدیران را برای کار و تلاش بیشتر کند به اهمیت اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر اشاره کرد و اظهار داشت : شورا و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم .

  گفتنی است در محل هر پروژه محمدرضا عقیلی نژاد معاون فنی و شهرسازی شهرداری آمل از نحوه اجرا، میزان اعتبار و جزئیات هر پروژه گزارش های لازم را ارائه نمودند .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "رئیس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل:هدف شورا و شهرداری ایجاد رفاه و آسایش شهروندان می باشد"