امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۲۲:۰۵ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۲۳:۲۶ | کد خبر : 60507 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • دستگیری ۱۴ سارق حرفه‌ای در طرح مقابله با سرقت در شهرستان آمل

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • ۱۴ سارق حرفه‌ای با ۱۷ فقره سرقت در شهرستان آمل دستگیر شدند.

  سرهنگ نعمت الله آزادی از اجرای طرح مقابله با سرقت و دستگیری ۱۴ سارق حرفه ای با ۱۷ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد  و گفت: در راستای کاهش وقوع سرقت ، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان آمل، به مرحله اجراء در آمد.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و طی عملیاتی هماهنگ با مشارکت پلیس های تخصصی ، کلانتری ها و پاسگاه های این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، ۱۴متهم به سرقت شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

  سرهنگ آزادی، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده به ۱۷ فقره انواع سرقت اعتراف و مقادیری امال مسروقه از آنان کشف شد .

  وی از دستگیری معتادان متجاهر در این عملیات خبرداد و افزود : ضمن کشف مقادیری مواد مخدر از این افراد ، برای درمان به مراکز درمانی و درمانگاه ماده ۱۶ معرفی شدند.

  وی همچنین از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر درآمل خبرداد و گفت:در پی دریافت گزارش فعالیت یک باند ۳ نفره تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی محل اختفاء و اعضای این باند که غیر بومی استان بوده اند را شناسائی کردند.

  سرهنگ آزادی گفت: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، طی یک عملیات غافلگیرانه اعضای باند را که شامل ۲ مرد و یک زن بوده اند دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: در بازرسی دقیق از محل اختفاء متهمان ۳ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر هروئین که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف شد.

  وی اعتیاد را منشا بسیاری از جرائم دانست و گفت: جرائم و آسیب‌های اجتماعی متاثر از اعتیاد از قبیل: سرقت، طلاق، افسردگی و سرخوردگی و  فروپاشی خانواده‌ها تنها بخشی از پیامد‌های این پدیده شوم است.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه گفت: امنیت فرآیندی است که چندین دستگاه و مردم باید در تولید آن نقش آفرینی کنند و نقش شهروندان اهمیت به سزائی دارد لذا شهروندان هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند./علی منصوری

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "دستگیری ۱۴ سارق حرفه‌ای در طرح مقابله با سرقت در شهرستان آمل"