امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۱۷:۳۳ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۱۱:۱۵ | کد خبر : 59148 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تخصیص ۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه های عمرانی شهرستان آمل

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل از تخصیص ۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه های عمرانی شهرستان در سالجاری خبرداد.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی؛ سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل دراولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان آمل گفت : امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم برای دستگاههای اجرایی که پروژه های نیمه تمام دارند این دستگاهها بتوانند پروژه های نیمه تمام را به اتمام برسانند .

  وی افزود : باتوجه به تلاش های مضاعف نماینده مردم آمل در مجلس مبلغ ۴۰ میلیارد تومان از کمیته برنامه ریزی کشور برای پروژه های عمرانی نیمه تمام شهرستان در نظر گرفته اند که جای تقدیر و تشکر دارد و با تصویب این مبلغ تاکنون مبلغ ۲۰ میلیارد تومان آن جذب و برای اجرای پروژه های عمرانی به دستگاههای مربوطه تخصیص داده شد .

  معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل اظهارداشت : پروژه هایی که نیمه تمام و دارای اولویت هستند و وبا تخصیص اعتبار برای اتمام اینگونه پروژه های نیمه کاره می توان مشکل مردم حل نمود را دستگاههای اجرایی معرفی نمایند تا بتوان مشکلات مردم را حل نمود .

  منفرد رئیس گروه زیربنایی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان مازندران و دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان آمل گفت :شهرستان آمل از سرجمع همه منابع ۱۳۸ میلیارد و ۲۷۶ میلیون تومان اعتبار تملک داشته که مبلغ ۵۴ میلیارد و ۳۵۷ میلیون تومان تخصیص داشته است .

  وی از مبلغ ۵۱ میلیارد و  ۲۲۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ، به بخش اعتبارات استانی از محل متوازن تخصیص یافته که وضعیت خوبی است افزود : ولی از محل تملک استانی خیلی از دوستان اعتبار می گیرند مثل مرمت و تجهیز واحدهای در اختیار آموزش و پرورش و بهزیستی وبخش کشاورزی بنا به دلایلی اعتبار کاهش داریم ولی در بخش متوازن اوضاع بهتر می باشد .

  منفرد اشاره کرد : از محل تملک استانی فصل آب و فاضلاب ، برنامه ارائه خدمات آب شهری شرکت آب وفاضلاب روستایی استان ۲۳ هزار و ۹۰۰ میلیون ریال بحث الزام ۱۰ درصد از محل اعتبار استانی آب و فاضلاب روستایی و شهری ۱۰ درصد اعتبار از این محل را دریافت کنند.

  دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان آمل  در رابطه با اعتبارات مربوط به متوازن گفت : به استناد قانون اعتبارات متوازن براساس فصل تصویب گردید ، در سالهای گذشته در فرمانداریها براساس اولویت ها بین بخشها توزیع می گردید ، اما امسال اعتبارات متوازن به تفکیک فصل در شورای برنامه ریزی استان تصویب می گردد .

  وی ادامه داد:سرجمع ۳۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شد که از این مبلغ در رابطه با فصل انرژی و توزیع برق ۱ میلیارد و ۳۹۱ میلیون تومان برای برق دار کردن چاههای کشاورزی ـ فصل حمل و نقل ـ راه و شهرسازی ۶ میلیارد و ۷۲۹ میلیون و ۳۰۰  ـ فصل صنعت معدن ۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان ( برای  شهرک صنعتی ) ـ جهاد کشاورزی ۱ میلیارد و ۳۴۱ میلیون تومان ـ آب منطقه ای ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان  ـ فصل توسعه و خدمات شهری ور وستایی بنیاد مسکن ۵ میلیارد تومان ـ آب و فاضلاب شهری ۲ میلیارد و ۸۴۵ میلیون تومان – آب و فاضلاب روستایی ۳ میلیارد تومان ـ فصل بهداشت ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ـ دین و مذهب اداره اوقاف و امور خیریه ۲۵۵ میلیون تومان ـ تبلیغات اسلامی ۱۸۰ میلیون تومان .ـ فصل ورزش و تفریحات ورزش و جوانان ۵۰۰ میلیون تومان ـ فصل فرهنگ و هنر ۲۷۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شد .  

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "تخصیص ۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه های عمرانی شهرستان آمل"