امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۱۷:۳۲ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۲۲:۵۲ | کد خبر : 59121 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • معاون فرمانداری ویژه آمل: جامعه‌ای موفق است که از نسل جوان خود استفاده کند

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • معاون فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه وظیفه ما فراهم کردن حضور جوانان در عرصه‌های مختلف است، گفت: جامعه‌ای موفق است که از نسل جوان خود استفاده کند.

  حسین احسانی در جلسه شورای جوانان ادارات شهرستان آمل اظهار داشت:  نسل جوان منبع انرژی و نیروی محرکه اقتصادی ، فرهنگی، اجتماعی و غیره است.

  معاون سیاسی واجتماعی فرماندار اظهار داشت : کشور و جامعه ای پویا است که بتواند از ظرفیت جوانان بهره مند گردد و از خلاقیت نسل جوان در مسیر توسعه انسانی استفاده بکند ، کشور ایران یک کشور جوان و پویا می باشد که بیش از ۲۵ درصد جمعیت جامعه ایران را جوانان تشکیل می دهند . کشور ایران در حال توسعه می باشد که نیازمند نیروهایی است که دارای انگیزه باشند ، جوانانی با داشتن خصوصیات اخلاقی خوب که این نسل می تواند منبع انرژی و نیروی محرکه برای جهت گیریهای سیاسی باشد .

  حسین احسانی گفت : ما باید در عرصه های مختلف در حوزه های دولتی و خصوصی بویژه از جوانان استفاده نمائیم ، و به همین خاطر از شما دعوت کردیم در جلسه شورای اداری جوانان به جای مدیران ، جوان ترین نیروی اداره شرکت نمایند تا بتوانیم با همفکری شما  شهرستان آمل را به آن افق های بلند برسانیم .

  رئیس اداره ورزش و جوانان آمل نیز در این جلسه با اشاره به اینکه ما در چهار حوزه اشتغال، ازدواج، مسکن و پر کردن اوقات فراقت جوانان دغدغه داریم، گفت: در این شهرستان موضوعات مرتبط با جوانان در ستاد ساماندهی امور جوانان پیگیری می‌شود و تقریبا ۲۳ دستگاه نظارتی و اجرایی در این ستاد نقش ایفاء می‌کنند.

  اسماعیل پهلوان بابیان اینکه بیش از یک‌صد هزار نفر از جمعیت این شهرستان را جوانان تشکیل می‌دهند، گفت: در کشورهای پیشرفته به ازای هر یک‌صد نفر یک سازمان مردم‌نهاد دارند و ما به ازای هر ۵ هزار نفر باید یک سازمان مردم‌نهاد داشته باشیم اما در آمل سه سازمان مردم‌نهاد داریم.

  وی ادامه داد: جوانان این شهرستان نتوانستند خودشان را عرضه کنند، افزود: بعضی از دستگاه‌ها در آمل برنامه‌ای برای اوقات فراغت ندارند و به دنبال تشکیل مجمع نخبگان جوانان در این شهرستان هستیم تا در آینده این مجمع بانی حوزه جوانان باشد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "معاون فرمانداری ویژه آمل: جامعه‌ای موفق است که از نسل جوان خود استفاده کند"