امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۱۷:۴۲ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۱۸:۴۰ | کد خبر : 58897 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر/آیا طلسم تعریض خیابان امام رضا (ع) آمل برداشته می شود؟

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • پنجاه و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا و نمایندگان املاک مسیر تعریض خیابان امام رضا (ع) برگزار شد .

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش ها و پیگیری های عزت اله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس در جهت جذب اعتبارات دولتی برای تعریض خیابان امام رضا (ع) بیان کرد : الحمدا… هفت و نیم میلیارد تومان بودجه دولتی بصورت اوراق مشارکت برای تعریض خیابان امام رضا (ع) با همت نماینده مردم آمل در مجلس اختصاص یافته است که تا پایان خرداد ماه سالجاری باید مراحل اداری این کار صورت گیرد .

  وی تاکید کرد : اطلاع رسانی لازم در سطح شهر در این خصوص توسط شورا و شهرداری صورت گرفته تا مالکانی که در مسیر تعریض این خیابان هستند در صورت آمادگی به شهرداری مراجعه کنند و با توجه به اینکه زمان محدود می باشد تقاضا دارم پای کار بیایند تا بتوانیم با همکاری و مشارکت یکدیگر قدم های خوبی برای این امر مهم برداریم .

  خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه افتخار می کنیم چندین سال خدمتگزار مردم هستیم گفت : باید همه با هم دست در دست هم دهیم تا استارت این کار زده شود و قطار خدمت رسانی حرکت کند .

  وی با اشاره به اینکه در بودجه سال ۹۷ شهرداری مبلغ ۴ میلیارد تومان برای تملک املاک واقع در مسیر تعریض این خیابان در جلسات شورا مصوب شده است افزود : پیشنهاد می شود ۱۰ الی ۱۵ نماینده از این خیابان به همراه نماینده تام الاختیار شهرداری همانند کمیته تعریضی که در گذشته در شهرداری وجود داشته با هم نشست داشته باشند و اطلاع رسانی شود تا مالکانی که آمادگی دارند توافق اولیه صورت گیرد و بر اساس این توافق کارشناسی و نهایتا این کار در این زمان کوتاه انجام شود .

  دکتر فرزین محمودی پاتی رییس کمیسیون طرح و برنامه ریزی و توسعه شهری شورای اسلامی شهر آمل گفت : این شرمندگی در ما وجود دارد آنچه را که در حق خیابان امام رضا (ع) است نتوانستیم انجام بدهیم و از این بابت عذرخواهی می کنیم .

  وی با بیان اینکه شرایط اقتصادی اصلا مشخص نیست و باید واقعیت ها را پذیرفت تا این حداقلی که ایجاد شده جذب شود تاکید کرد : با همتی که دکتر یوسفیان داشتند هفت و نیم میلیارد تومان بودجه آماده شده و واقعیت این است باید تلاش کنیم تا آنجا که امکان دارد بصورت هدفمند بر روی یک سری از گزینه هایی که مشخص شده با پیشنهاداتی که وجود دارد کار کنیم تا بتوانیم این حداقل را جذب کنیم .

  فرشید لیتکوهی رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل از زحمات نمایندگان خیابان امام رضا (ع) در این سال ها در امور توسعه شهر قدردانی کرد و گفت : نگاه اعضای شورا این است تا به شما کمک شود، بودجه ای که با تلاش دکتر یوسفیان اختصاص یافته فقط برای تعریض این خیابان است نه کوچه های منتهی به آن .

  وی با بیان اینکه همه ما از مشکلات اقتصادی کشور آگاهیم و باید با توجه به شرایط فعلی گام برداریم افزود : خیلی از شهرداری ها حتی در پرداخت حقوق پرسنل خود با مشکل مواجه هستند، الحمدالله در شهرداری آمل با وجود سرمایه گذاران خوب و سلامتی که در سیستم شورا و شهرداری وجود دارد و منطقی مدیریت می شود چنین مشکلی وجود ندارد و اختصاص چنین بودجه ای در این شرایط اقتصادی فرصت بسیار مناسبی است و باید آن را به فال نیک گرفت .

  جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه تعریض خیابان امام رضا (ع) دغدغه همه اعضای شورا است و ما هم به مشکلات مالی واقفیم گفت : ما باید هم منافع شهر و هم منافع مردم را یکجا در کنار هم بالسویه بدست بیاوریم و یک رابطه برد برد ایجاد کنیم تا هم مردم راضی باشند و هم این بودجه در شهر خرج شود تا شهر نیز راضی باشد .

  وی افزود : اگر کسانی باشند که اصل اوراق را بپذیرند مرحله بعد می توان با توافقاتی که با شورا و شهرداری صورت می گیرد مابقی کار را ادامه داد .

  عضو شورای اسلامی شهر آمل خاطرنشان کرد : مردم و مسئولین باید در کنار هم دست به دست هم دهیم و همت کنیم تا اعتبار تخصیص یافته جذب شود و ا میدواریم که با جذب آن اعتبارات دیگری نیز اختصاص یابد .

  آذری ادامه داد : در تمام دنیا هر جا تعریض یا طرح های توسعه ای بوده اگر مردم و مسئولین با همدیگر تشریک مساعی داشتند و با هم رو به جلو قدم برداشتند موفق بودند و هر جا که مردم به تنهایی یا بر عکس مسئولین به تنهایی ورود پیدا کردند موفق نبودند .

  .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر/آیا طلسم تعریض خیابان امام رضا (ع) آمل برداشته می شود؟"