امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۱۹:۱۰ | کد خبر : 58792 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • عضو شورای اسلامی شهر آمل:با زحمات و تلاش های کارگر است که کشور پابرجاست، چرخ کارخانه ها به گردش درمی آید

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • عضو شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به حدیثی از نبی مکرم اسلام (ص) که می فرمایند ارزش عرق کارگر همچون ارزش خون شهید است گفت : با زحمات و تلاش های کارگر است که کشور پابرجاست، چرخ کارخانه ها به گردش درمی آید و ما موجودیت داریم و به همین خاطر باید دست کارگر را بوسه زد .

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،به مناسبت های هفته کارگر و روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و همچنین از فرمانده و اعضای شورای پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری به جهت کسب رتبه دومی ارزیابی عملکرد و اقدامات پایگاه های بسیج ادارات سپاه ناحیه شهرستان آمل طی مراسمی در سالن شهرداری تجلیل بعمل آمد .

  جهانگیر آذری در این مراسم با بیان اینکه ۹ عضو شورا و مجموعه شهرداری در تلاشند تا وضعیت آسایش و معیشت کارگران را به بهترین وجه به انجام برسانند گفت : کارکنان عزیز شهرداری یقین بدانند دغدغه ما در این موضوع خیلی بیشتر از آنها می باشد .

  وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به روز ارتباطات و روابط عمومی بیان کرد : روابط عمومی قلب تپنده هر مجموعه است و در زمان کنونی که عصر ارتباطات نیز نام دارد روابط عمومی ها باید قوی، فعال و پویا کار کنند .

  آذری به وحدت و همدلی مسئولین و مدیران شهری اشاره کرد و گفت : در این دوره همت شورا و شخص شهردار در راستای ایجاد وحدت و همدلی بین مسئولین شهری بوده و اعتقادم بر این است وحدتی که در حال حاضر در بین مسئولین شهری وجود دارد در هیچ دوره ای وجود نداشته است و اگر همه دست در دست هم بدهیم با همکاری و کمک مسئولین بالادستی می توان منابع خوبی وارد این شهر کرد و کارهای خوبی انجام داد .

  وی به جانفشانی ها، جایگاه و اهمیت بسیج در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در راه اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود : بسیج هر جا که بوده منشأ خیر بوده و امیدوارم بسیجیان شهرداری به عنوان بسیجیان نمونه و خادمان واقعی مردم انجام وظیفه کنند .

  احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه در حقیقت همه کارگران شهرداری نمونه هستند گفت : کارگران نزد بزرگان دین اسلام بزرگوار بوده اند و ما نیز باید به عنوان رهروان راه آنان به این قشر بیشتر توجه کنیم و قدرشان را بدانیم .

  وی با بیان اینکه بخش مهمی از زحمات شهرداری بر دوش کارگران و نیروهای اجرایی، خدماتی و عمرانی است ادامه داد : روز جهانی کارگر در حقیقت بهانه ای است برای تجلیل از زحمات عزیزانی که نقش مهمی در آبادانی جامعه بر عهده دارند .

  شهردار آمل افزود : تاکید جدی اعضای شورا و شهرداری همیشه بر نکوداشت و منزلت کارگران زحمت کش مجموعه شهرداری بوده است چرا که شکوه و آبادانی و سازندگی شهرمان با دستان زحمتکش این قشر محقق می شود .

  امیرسلیمانی به نقش و اهمیت روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی تاکید کرد و گفت : ماهیت روابط عمومی ها اطلاع رسانی از فعالیت های انجام شده سازمان است و برای موفقیت در این راه نیاز به فعالیت مضاعف و فراتر از وظیفه ای است که بر عهده دارند .

  وی از زحمات و تلاش های اعضای شورای پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری در پیشبرد برنامه ها و اهداف بسیج قدردانی کرد و گفت : امیدوارم بتوانیم از رهروان و پویندگان واقعی امام شهیدان و شهدای گرانقدر باشیم و توفیق خدمتگزاری داشته باشیم تا بتوانیم همواره پرچم پرافتخار بسیج را برافراشته نگه داریم .

  در پایان کارگران نمونه، مدیران و کارکنان روابط عمومی شورا، شهرداری و سازمان ها و همچنین فرمانده و اعضای شورای پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری با اهدای لوح و هدایا تجلیل شدند .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "عضو شورای اسلامی شهر آمل:با زحمات و تلاش های کارگر است که کشور پابرجاست، چرخ کارخانه ها به گردش درمی آید"