امروز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ و ساعت ۰۲:۵۶ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ | ساعت انتشار : ۱۲:۰۱ | کد خبر : 58590 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • برای پررنگ تر دیده شدن ورزش در آمل باید زمینه ایجاد آن مهیا گردد

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • فرماندار ویژه آمل :زمینه ایجاد ورزش باید مهیا گردد و سالن های ورزشی برای هیأت های ورزشی در نظر گرفته شود تا ورزش در شهرستان آمل پررنگ تر دیده شود.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی ؛ سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در دیدار هیأت ورزش های همگانی و ورزشی آمل اظهار داشت: در بحث ورزش همگانی و قهرمانی شاهد درخشش جوانان در تمام عرصه ورزش بودیم و باید هیأت های ورزشی فعالیت برجسته داشته باشند تا بتوانیم جوانان قهرمان تحویل جامعه دهیم.
  فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه سرانه ورزشی برای یک شهروند آملی ۲ متر می باشد و این سرانه باید افزایش پیدا کند عنوان داشت: پرداختن به امور ورزشی باید به صورت روزمره برای مردم تبدیل شود و با فرهنگ سازی مناسب می توان به این امر دست یافت. 
  رسولی با اشاره به جایگاه خوب هیئت ورزش های همگانی درشهرستان اظهارداشت: تقویت ورزش همگانی و فرهنگ سازی ورزش در جامعه  در ورزش قهرمانی باعث ایجاد انگیزه می شود و ورزش همگانی در مناطق مختلف شهری توسعه پیدا کند تا باعث شادابی و سلامتی مردم گردد.
  وی اظهار داشت: از تلاشها و پیگیریهای دکتر یوسفیان جهت جذب اعتبار برای استادیوم شهید چمران که اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال جذب نموده اند تقدیر و تشکر می نمائیم.
  ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت: در اکثریت کمیته های استانی در امر ورزش، شهرستان آمل رتبه اول و دوم را دارا می باشد و در سال ۱۳۹۶ فرمانداری زحمات زیادی در رابطه با ایجاد بستر مناسب برای ورزشکاران علی الخصوص ورزش همگانی را متقبل شد.
  وی افزود: تعداد ۵۴ کمیته در آمل وجود دارد که در این کمیته ها تحولات خوبی انجام شده و در صدد تشکیل کمیته ورزش مادران هستیم.
  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل اظهارداشت: ورزش فکری ( هوشیارانه) را در دستور کار قرار دادیم و در هفته کار و کارگر برای تقدیر از کارگران زحمتکش و خانواده های آنها راهپیمایی خانوادگی داریم که مقدمات آن به خوبی در حال انجام می باشد.
  نصری ادامه داد: در بحث ورزش باید مقامهای خوبی در سطح کشوری و آسیایی دست بیاوریم و برنامه ریزی برای ورزش جوانان در حال انجام و پیگیری می باشد و در این زمینه باید از دستاوردها و ابزارهای داخلی برای گسترش ورزش استفاده نمائیم.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "برای پررنگ تر دیده شدن ورزش در آمل باید زمینه ایجاد آن مهیا گردد"