امروز دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۰:۳۱ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۰:۲۹ | کد خبر : 58395 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاکید فرماندار ویژه آمل بر شناسایی مدارس در حال تخریب و فرسوده سطح شهرستان

 • دسته بندی مطلب : آموزشي | تعداد بازدیدها : نفر
 • فرماندار ویژه آمل  با بیان اینکه جلسات آموزش و پرورش فنی است، ادامه داد: باید مدارس در حال تخریب و فرسوده آمل مشخص شود.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه همدلی اعضای شورای آموزش و پرورش موجب شد تا این شورا در استان نمونه و حائز رتبه برتر شود، اظهار کرد: معتقدم که باید در این شورا برنامه کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت تعیین شود تا با برنامه مدون پیش برویم.

  وی با اشاره به اینکه تا به حال تنها برای جشن‌ها جلسه تشکیل دادیم و باید در سال جدید به دنبال ارائه و تدوین برنامه‌های جدید در شورای آموزش و پرورش باشیم، گفت: یکسری برنامه در جدول زمانبندی سالیانه آموزش و پرورش درج شده که مکلف به اجرا هستید اما باید با خلاقیت به دنبال رویکردی جدید باشیم.

  فرماندار ویژه آمل با اشاره به بهره بردن از ظرفیت اعضای این شورا برای پیشبرد اهداف، یادآور شد: فرماندار، امام جمعه و شهردار از اعضای این شورا هستند که باید از ظرفیت‌های آنها بهره برد.

  رسولی با بیان اینکه جلسات آموزش و پرورش فنی است، ادامه داد: باید مدارس در حال تخریب و فرسوده آمل مشخص شود.

  وی با اشاره به اینکه باید مشخص شود که چند منطقه در آمل نیاز به ساخت مدرسه دارد، اظهار کرد: مناطق جغرافیایی آمل بر حسب جمعیت مطالعه، بررسی و جانمایی شود که نیازمند چند مدرسه است تا اهالی منطقه دسترسی آسان به مکان تحصیلی داشته باشند.

  فرماندار ویژه آمل با اشاره به ظرفیت بزرگ خیرین در آمل خاطرنشان کرد: خیرین در آمل نقش به‌سزایی دارند که باید به استقبال آنها برویم و قدردان‌شان باشیم.

  این مسئول در پایان با تاکید بر تهیه سند پیشبرد چندساله شورای آموزش و پرورش در آمل گفت: مسیر باید ریل‌گذاری شود تا هر مدیری که آمد براساس آن قدم بردارد.

  همچنین رییس آموزش و پرورش شهرستان آمل در این جلسه با بیان اینکه تعداد خیرین مدرسه ساز در آمل رو به افزایش است، گفت: طرح برادر، خواهر خواندگی هفت مدرسه دولتی و غیردولتی اجرا می‌شود تا کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت در طی سال باشد.

  عباس مرزبند  با اشاره به اینکه در سه روز اخیر مبلغ ۱۰۰میلیون تومان برای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت در آمل جمع‌آوری شد، اظهار کرد: برخی مدارس در عین  حال که نیازمند هستند، دانش‌آموزان برخی مدارس دیگر را هم تحت پوشش دارند.

  وی با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش شهرستان در استان نمونه شد، تصریح کرد: در یک سال تحصیلی بنا به مصوبات و جلسات مدونی که داشتیم و اهمیت ویژه شهرستان به امور تربیتی موجب این انتخاب شد.

  این مسئول ادامه داد: ۵۰۰ هزار بسته کمک آموزشی از استان به شهرستان اهدا شد که در سال جدید. تحصیلی توزیع می‌شود.

  مرزبند در پایان با تاکید بر اینکه ۲۱۰ اتاق در ۲۵ مدرسه آمل آماده میزبانی از مسافران نورزی است، گفت: پتو, یخچال و تلویزیون‌های بیشتری در حال خریداری است تا تجهیزات اتاق‌ها به روزتر و بیشتر باشد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "تاکید فرماندار ویژه آمل بر شناسایی مدارس در حال تخریب و فرسوده سطح شهرستان"