امروز دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۰:۳۱ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۱:۴۸ | کد خبر : 58390 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • آمادگی ستاد مدیریت بحران شهرداری آمل برای چهارشنبه پایان سال

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • سرپرست ستاد مدیریت بحران شهرداری آمل از آماده باش پرسنل این ستاد در چهارشنبه پایان سال برای ایجاد امنیت عمومی و حفظ جان شهروندان خبرداد.

  حسن مهدوی ‌فر سرپرست ستاد مدیریت بحران شهرداری آمل اعلام نمود که در نشستی با مدیران عامل و مسئولین سازمان های وابسته و ادارات مرتبط در کارگروه چهارشنبه ایمن با ریاست معاونت محترم خدمات شهری شهرداری آمل در ستاد بحران تشکیل گردید مقرر گردید کلیه سازمان ها برابر مصوبه این کارگروه اقدام و برگزاری چهارشنبه سوری ایمن برای مردم ایجاد کنند.

  مهدوی فر در ادامه افزود چهارشنبه سوری طبق آیین ایرانیان هر ساله در آخرین عصر روز سه شنبه پایان سال برگزار می شود که طبق رسوم ایرانیان روز شاد و فرح بخش برای همه مردم باشد ولی متاسفانه اتفاقات ناگوار به دلیل سوختگی ناشی از آتش سوزی ها و ترقه های غیر استاندارد باعث این می شود که این روز شاد به روز غم واندوه تبدیل گردد.از این رو تمامی ارگان ها تلاش می کنند که این روز بدون حادثه و خسارت انجام شود .

  مهدوی فر سرپرست ستاد مدیریت بحران شهرداری آمل افزود :کلیه سازمان های وابسته به شهرداری اعم از آتش نشانی و پسماند و فضای سبز و شهرداران مناطق و نیروی انتظامی و راهور و اورژانس و هلال احمر در این روز به جهت خدمت رسانی و جلوگیری از هرگونه خسارت آماده باش هستند و هماهنگی لازم برای برگزاری این مراسم در کنار مردم و شهروندان انجام گردیده است.

  سرپرست ستاد مدیریت بحران در پایان اعلام نمود که از شهروندان درخواست می شود که در صورت هرگونه اتفاق و رخدادی آرامش خود را حفظ کرده و با ماموران همکاری لازم را داشته باشند .و اگر فردی دارای بیماری های قلبی و خاص می باشد از حضور در شهر و اماکن پرجمعیت خودداری نماید.

  این روز برای همه ی مردم است.برای شادی و تفریح و لذت بردن خودمان زندگی و وضعیت دیگران را برهم نزنیم.

  استقرار ۷ تیم عملیاتی آتش نشانی در آمل

  همچنین حسین نذیری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آمل گفت: تیم آتش نشانیدر میادین و خیابان‌های اصلی، اماکن عمومی، پارک‌ها و شهرک‌ها استقرار خواهند یافت.

  وی افزود: موارد ایمنی، هشدار‌ها و مخاطرات موادمنفجره از یک ماه گذشته توسط کارشناسان واحد آموزش و پیشگیری سازمان در مدارس شهر در حال ارائه است.

  نذیری در مورد تمهیدات عملیاتی برای روز‌های آخر سال، گفت: از ۱۵ اسفند ماه با توجه به شرایط خاص ترافیکی در سطح شهر، سه دستگاه خودروی آتش نشانی در میدان ۱۷ شهریور، دم پل و بازار مستقر شدند.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آمل گفت: در روز‌های پایانی سال، علاوه بر استقرار‌های اعلام شده، تمام آتش نشان‌های ایستگاه‌های چه آن‌هایی که شیفت هستند و چه آن‌هایی که خارج شیفت هستند در آماده باش کامل قرار دارند تا در مواقع مورد نیاز به شهروندان خدمات رسانی کنند.

  وی افزود: تیم‌های عملیاتی در ایام پایانی سال به صورت نیرو‌های ناوگان گشت موتوری، خودرو‌های سبک و سنگین در سطح شهر مستقر خواهند شد.

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "آمادگی ستاد مدیریت بحران شهرداری آمل برای چهارشنبه پایان سال"