امروز دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۲۱:۲۲ | کد خبر : 58374 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • دستگیری سارق قطعات خودرو در آمل

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • فرمانده انتظامی شهرستان ” آمل” از دستگیری سارق قطعات خودرو با ۴ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

  سرهنگ “نعمت الله آزادی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو، موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران انتظامی بخش لاریجان این شهرستان قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: با تشکیل تیم های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی سارق قطعات خودرو شناسائی شد.

  سرهنگ ” نعمت الله آزادی ” تصریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی ماموران انتظامی بخش لاریجان این فرماندهی، سارق را در عملیاتی ضربتی، دستگیر کردند .

  وی همچنین اظهار داشت، متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۴ فقره سرقت قطعات خودرو در بخش لاریجان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان از شهروندان خواست : ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و تجهیز وسایل نقلیه خود به سیستم های ایمنی از بجا گذاشتن اسناد، اوراق بهادار، وجه نقد و اشیا قیمتی در خودرو خودداری کنند و به محض دیدن افراد مشکوک در اطراف خودرو ها سریعا از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند .

  دستگیری عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه در آمل

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل همچنین گفت:به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از مراسم چهارشنبه آخر سال طرح برخورد با عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه در شهرستان آمل اجرا شد.

  وی افزود:ماموران پاسگاه دابودشت و کلانتری ۱۲ این فرماندهی پس از بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی عاملان تهیه و توزیع  آتش زا در این شهرستان شدند.

  سرهنگ آزادی گفت:ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر و در بازرسی از منزل آنان ۶ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف کردند.

  فرمانده انتظامی آمل افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به دلیل سلب آسایش شهروندان و اخلال در نظم و امنیت عمومی به مرجع قضائی معرفی شدند.

  سرهنگ آزادی از شهروندان خواست برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال ضمن همکاری با پلیس در ایجاد نظم و امنیت عمومی ، در فرزندان خود این باور را ایجاد کنند که سلب آسایش دیگران وسیله خوبی برای شادی و سرگرمی نیست.

  دستگیری سارق منزل با ۵ فقره سرقت در آمل

  وی درادامه افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، ماموران کلانتری موفق به شناسایی سارق شدند.

  سرهنگ آزادی، تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های پلیسی تاکنون به ۵ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کرد.

  سرهنگ آزادی در خاتمه از شهروندان:خواست با نصب دزدگیر و اقدامات پیشگیرانه زمینه ارتکاب جرم را برای سارقان فراهم نکنند و با اعلام به موقع اخبار و اطلاعات در مورد هرگونه مسئله امنیتی پلیس را در ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان یاری دهند./علی منصوری

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "دستگیری سارق قطعات خودرو در آمل"