امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ و ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۰:۲۳ | کد خبر : 58288 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • امام جمعه دابو و دشت سر :کم کاری و بی کفایتی و ضعف مدیریتی بعضی مسئولان را به اسم حاکمیت ننویسید

 • دسته بندی مطلب : سیاسی , نمازجمعه شهرستان | تعداد بازدیدها : نفر
 • امام جمعه دابو و دشت سر :کم کاری و بی کفایتی و ضعف مدیریتی بعضی مسئولان را به اسم حاکمیت ننویسید.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر درخطبه های نماز جمعه با بیان اینکه اهل بیت وصل به محضر ربوبیت خداوند هستند گفت: دین راه درست و نجات را نشان می دهد و اساس اسلام بر محبت است.

   وی افزود: بهترین هدایت گری قدم برداشتن در مسیر اهل بیت است و این که انسان سختی های در مسیر دین را تحمل می کند این دین می شود و تمام دین نماز و حج نیست و تمام دین حب به ولایت می باشد.

   امام جمعه دابو و دشت سر اضافه کرد: محبت، اساس دین و از جان انسان است که موجب نورانیت می شود و درمحضر ولایت و سرباز او باشیم و نکند خدایی ناکرده گاهی به نعل و گاهی به میخ بزنیم.

  تقی زاده با اشاره به اینکه کسانی که بیت المال دست درازی می کنند باید روزی پاسخگو باشند افزود: این نمی شود پا برهنگانی که ولی نعمت انقلاب هستند برای تهیه غذای زن و فرزندانشان در مشقت باشند و عده ای با خیلی راحت اختلاس کنند.

   وی با قدردانی از تلاش و زحمات مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و سهام داران مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در راه اندازی این مرکز یادآورشد: متاسفانه واردات برنج توسط کسانی صورت می گیرد که به دنبال چپاول گری هستند.

  وی خاطرنشان کرد: امید کشاورزان به مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران می باشد تا عزیزان کشاورز بتوانند جان بگیرند.

   امام جمعه دابو و دشت سر با ابراز شرمندگی به کشاورزانی که نتوانستند برنج خود را بفروش برسانند اظهارداشت: این نمی شود کشاورز نتواند دسترنج خود را بفروشد و عده ای چپاولگر در قالب وارد کنندگان برنج خارجی، برنج رابه چند برابر قیمت به مردم بفروشند.

   تقی زاده با اشاره به لایحه دوفوریتی رسیدگی به اموال مسئولین گفت: متاسفانه در این راه عده ای هستند که نخواهند گذشت تا این لایحه به تصویب برسد و اگر به تصویب برسد می شود به عدالت اجتماعی امیدوار بود.

  وی با اشاره به هفته درختکاری گفت : آبادانی و معماری دنیا دست منو و شماست ،زیاده خواهان هر چی که خوردند و بردند بلا به جان جنگل و درختان مان هم شده اند و می خورند،غارتگران جنگل دست از قطع درخت بردارید.

  وی تاکید کرد : فرهنگ کاشت نهال باید نهادینه شود ،درختان هم حق تنفس دارند و با خدا صحبت می کنند و به جان ما دعا می کنند.

  امام جمعه دابو ودشت سر یادآورشد : اگر تفکر ارتجائی پیش بیاید مانع پیشرفت در نظام می شود باز میشه مثل قبل انقلاب پس ما برای چی انقلاب کرده ایم؟!

  تقی زاده اشاره کرد :بعضی ها اعتراضات در مقابل معیشت را فرض کردند مردم در مقابل حاکمیت نظام معترضند نه بابا کور خواندید این مردم حاکمیت نظام و ولی فقیه نظام را دوست دارند و سرباز ولایت اند.

  وی اظهارداشت : حقوق شهروندی این نیست کالای ایرانی مان را نخرند و به فکر خارج باشید!حقوق شهروندی این نیست دسته بیل و مربا و چه و چه را وارد بکنید پس کو درایت شما؟

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "امام جمعه دابو و دشت سر :کم کاری و بی کفایتی و ضعف مدیریتی بعضی مسئولان را به اسم حاکمیت ننویسید"