امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ و ساعت ۰۸:۵۰ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۲۰:۳۶ | کد خبر : 58109 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • نماینده مردم آمل در مجلس:دولت باید زمینه اشتغال جوانان کشور را فراهم کند

 • دسته بندی مطلب : سیاسی | تعداد بازدیدها : نفر
 • نماینده مردم آمل در مجلس با بیان این که اشتغال از راه تولید محقق می شود، گفت: خواستار اصل اشتغال از دولت هستیم که باید زمینه اشتغال جوانان کشور فراهم شود.

  عزت الله یوسفیان ملا در جمع راهپیمایان پر شور مردم دیار هزار سنگر در روز ۲۲ بهمن اظهار کرد: با کمال تاسف یکی از معاونین رئیس جمهور به جای امیدواری به مردم اعلام می کند که ما ۵۰۰ هزار نیروی مازاد در کارکنان دولت داریم.

  وی با بیان اینکه نیروهای مازاد کارکنان بازنشسته دولت هستند که همچنان پس از چندین سال بازنشستگی در راس کار هستند، ادامه داد: امروزه پدربزرگ ها در کار دولتی مشغول به کار هستند اما جوانان بدون شغل تا ظهر می خوابند.

  یوسفیان ملا با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ و در ۴۰ سال بعد از انقلاب بسیاری از مسائل را تجربه کرد، افزود: در حمله نظامی آمریکا به طبس، آمریکا با ٣۰ هزار نارنجک آمد که با این تعداد نارنجک یک شهر نابود می شد اما به لطفا خداوند، توطئه آنان دفع شد.

  نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز احدی در دنیا توان مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارد، افزود: هیچ کشوری توان مقابله با ایران را ندارد جز اینکه مسئولان ریشه این نظام را بزنند.

  یوسفیان ملا با اشاره به اینکه ما از دولت حمایت می کنیم اما این مهم دلیل بر عدم انتقاد از دولت نمی شود، با اشاره به لایحه بودجه سال ٩٧ خاطرنشان کرد: در شرایطی نبودیم که دولت بخواهد ٣۰ میلیون نفر را از دریافت یارانه حذف کند و نمایندگان مجلس با این مهم مخالفت کردند.

  یوسفیان ملا با اشاره به موضوع افزایش بنزین که با این مهم مخالف شد، افزود:جایجایی تمامی کالا با بنزین رقم می حورد و با افزایش بنزین تمامی اجناس با رشد مواجه قیمت مواجه می شدند که با افزایش قیمت بنزین مخالف شد.

  یوسفیان ملا با اشاره به سخنان رئیس جمهور که گفتند باید اشتغال آینده دانشجوی در حال تحصیل مشخص باشد، افزود: فارغ التحصیلان رشته های تاریخ و جغرافیا و غیره که نمی توانند در شرکت ها خصوصی جذب شوند و این مهم را باید دولت برطرف کند.

  وی با بیان اینکه میلیون ها هکتار پس از انقلاب اسلامی مشخص نیست به کجا رفت، افزود: چرا جلوی زمین خواری گرفته نمی شود و اگر در هر استان بررسی کنیم تمامی افراد زمین خوار مشخص خواهند شد.

  یوسفان ملا با اشاره به اینکه با تمام احترام به دولت، جلوی نواقص ایستادگی می کنیم، افزود: چرا کسانی که از بانک ها میلیاردی اختلاس کردند را به مردم معرفی نمی کنند.

  وی با اشاره به بازدید نمایندگان از زندان گفت: در بازدید نمایندگان از زندان فقط ۴ نفر در تهران در اغتشاش اخیر بازداشت شدند که این چهار نفر گفتند ضامنی برای آزاد شدن نداریم.

  یوسفیان با اشاره به اینکه در هیچ یک از  کشورهای دنیا رئیس جمهوری دوباره به راس کار بر نمی گردد، افزود: متاسفانه در کشورمان رئیس جمهوران سابق دوباره به صحنه بر می گردند.

  یوسفیان ملا با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۸ پیمانکار در محور هراز مشغول کار هستند و همه اینها می‌تواند اشتغال ایجاد کند، افزود:  اما اصل اشتغال را از دولت می‌خواهیم که باید زمینه اشتغال جوانان کشور را فراهم کند زیرا اکنون بازنشستگان در مشاغل دولتی مشغول کار هستند اما جوانان بیکار در کشور داریم که دولت جلوی اشتغال بازنشستگان را بگیرد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "نماینده مردم آمل در مجلس:دولت باید زمینه اشتغال جوانان کشور را فراهم کند"