امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ و ساعت ۰۸:۱۲ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۰:۴۷ | کد خبر : 58107 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • کشف قرص و دارو‌های مخدر قاچاق در آمل

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف انواع قرص و داروهای مخدر قاچاق و روانگردان و دستگیری دو عامل افیونی در این شهرستان خبر داد .

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف انواع قرص و داروهای مخدر قاچاق و روانگردان و  دستگیری دو عامل افیونی در این شهرستان خبر داد .

  سرهنگ نعمت الله آزادی گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ،ماموران انتظامی این فرماندهی در اقدامی اطلاعاتی از فعالیت دو عامل تهیه و توزیع قرص و داروهای مخدر قاچاق در این شهرستان مطلع شدند.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با هماهنگی مرجع قضائی متهمان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آنان را دستگیر کردند.

  سرهنگ”آزادی” خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی از محل فعالیت این متهمان یک هزار و ۹۰۰ عدد انواع قرص های مخدر و ۵۶۰ گرم شربت مخدر کشف کردند .

  فرمانده انتظامی آمل، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پروندهبرای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه دارو های مخدر یک عامل مهم مخاطره آمیز برای بهداشت و سلامت جوامع بشری است، گفت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می شود.

  وی در پایان با بیان این که مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری وتعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است از شهروندان خواست، برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خودرا از عوارض مصرف این بلای خانمانسور آگاه کنند و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند .

  کشف چوب‌ های جنگلی قاچاق در آمل

  سرهنگ نعمت‌الله آزادی در تشریح خبر کشف چهار تن چوب قاچاق توسط ماموران پاسگاه انتظامی امامزاده عبدالله آمل تصریح کرد: ماموران این فرماندهی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا از مسیر‌های مواصلاتی موفق به کشف چوب آلات جنگلی در آمل شدند.

  وی با بیان اینکه ماموران در اجرای طرح کنترلی به یک دستگاه خودروی نیسان وانت حامل بار چوب مشکوک و آن را متوقف کردند، خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو بیش از چهار تن چوب جنگلی قاچاق کشف کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به اینکه این طرح به صورت مستمر در جهت محافظت از منابع طبیعی و ملی ادامه دارد، متذکر شد: راننده این خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد./علی منصوری

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "کشف قرص و دارو‌های مخدر قاچاق در آمل"