امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ و ساعت ۰۸:۱۶ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۰:۳۰ | کد خبر : 58101 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • ٧٩ درصد از صادرات استان مازندران مربوط به شهرستان آمل می باشد

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه بیشتر از  ۴۵ درصد از صنعت استان مازندران در شهرستان آمل مستقر است، افزود: به همت واحد های تولیدی و صنعتی این شهرستان ٧٩ درصد از صادرات استان مازندران از آمل ارسال می گردد.

  سید جعفر رسولی در اجتماع مردم دابو و دشت سر شهرستان آمل با اشاره به اینکه یکی از معضلات آمل بحث زمین جایگزین دفن زباله بود، افزود: زمین منطقه پاساکش در آمل برای  دفن زباله انتخاب شد که در حال واگذاری به شهرداری آمل است.

  فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه از طرف شهرداری آمل برای جذب پیمانکار برای ساخت کارخانه زباله آگهی فراخوان داده شد، افزود: در آگهی فراخوان جذب پیمانکار ۱٢ شرکت اعلام آمادگی کردند و به زودی بحث ساخت زباله در آمل اجرایی خواهد شد.

  رسولی با اشاره به اینکه جهت روان سازی ترافیک در میدان هزار سنگر آمل اعتبارات خوبی جهت ساخت پل روگذر مصوب شد، ادامه داد: پیمانکاران احداث پل روگذر میدان هزار سنگر را شروع کردند و در حال حاضر مشغول کار هستند.

  وی با بیان اینکه بیشتر از  ۴۵ درصد از صنعت استان مازندران در شهرستان آمل مستقر است، افزود: به همت واحد های تولیدی و صنعتی این شهرستان ٧٩ درصد از صادرات استان مازندران از آمل ارسال می گردد.

  رسولی با اشاره به اینکه در مسائل اقتصادی بسیاری از واحد های صنعتی و تولیدی دچار مشکل شدند، ادامه داد: به همت بانک ها و همراهی مدیران میزان اشتغال موجود در شهرستان آمل حفظ شد.

  معاون استاندار مازندران با بیان اینکه قطعه چهار چهار بانده کردن محور هراز به طول ۱۰ کیلومتر در منطقه سیاه بیشه به بهره برداری می رسد، افزود: در دولت تدبیر و امید ٣ قطه از چهار خطه کردن محور هراز با اعتباری بالغ بر ٣۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد.

  رسولی با اشاره به اینکه هفته آینده ٢ روستای بخش کوهستانی لاریجان آمل گازرسانی می شود، گفت:  از ابتدای سال ٩۶ تا به حال ۱٣٩ پروژه عمرانی به مبلغ ٨۵٨ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

  وی با بیان اینکه دشمن سعی و تلاش دارد که نظام ما را کم کار جلوه دهد، ادامه داد: از سال ٩٢ در دولت تدبیر و امید بیش از ٧۴٨ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ٧۰۰ میلیارد تومان به بهرداری رسید.

  رسولی ادامه داد: در سال جاری سرانه اشتغال این شهرستان ۴ هزار و ٩۰۰ نفر بود که تا به حال ۴ هزار و ٢۰۰ نفر در آمل جذب و مشغول به کار شدند.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "٧٩ درصد از صادرات استان مازندران مربوط به شهرستان آمل می باشد"