امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ و ساعت ۰۸:۱۲ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۲۱:۰۲ | کد خبر : 58054 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • انتقاد سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل از سوءمدیریت در ورزش شهرستان

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • با بیان اینکه فاجعه ای که ورزش شهر آمل اتفاق افتاد گفت : تنها سالن مسابقات شهر آمل که سالن پیامبر اعظم (ص) می باشد بدون هیچ گونه مطالعه و کارشناسی به یک شخص غیر بومی اجاره داده شده است.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی؛خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل درجلسه رسمی شورا گفت : خیلی خوشحالیم که در سی و نهمین بهار انقلاب هستیم و انشاءا… که بتوانیم شاهد افتتاح خیلی از پروژه ها در سطح شهر و شهرستان آمل باشیم.

  سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل به تبصره ۳ فروش انشعابات آب اشاره کرد و افزود : با توجه به اینکه فروش انشعابات آب در اختیار شورا می باشد تقاضا دارم از رییس اداره آب و فاضلاب جهت حضور در صحن شورا دعوت بعمل آید تا این مسیر خدمتی که در آب و فاضلاب وجود دارد با توجه به مراجعات زیاد شهروندان گزارش مبسوطی در خصوص مبالغ برگشتی در حوزه های آب و فاضلاب به شورا ارائه گردد تا ما نیز به شهروندان اطلاع رسانی کنیم.

  وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه فاجعه ای که در کشور، استان و ورزش شهر آمل اتفاق افتاد باید فاتحه ی ورزش این شهر را برای همیشه خواند گفت : متاسفانه رسالت ذاتی که بر دوش اداره ورزش و جوانان شهر آمل است فراموش شده و با نگاه اقتصادی به این مسئله می پردازند و تنها سالن مسابقات شهر آمل که سالن پیامبر اعظم (ص) می باشد بدون هیچ گونه مطالعه و کارشناسی به یک شخص غیر بومی اجاره داده شده است به همین خاطر تقاضا دارم هماهنگی صورت گیرد تا از مدیر کل تربیت بدنی استان دعوت شود و این بحرانی که به نابودی ورزش آمل خواهد انجامید مدیریت شود چرا که ما نماینده مردم هستیم و باید مشکلات مردم را پیگیر باشیم.

  در ادامه غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و سی و نهمین طلیعه ی بهار آزادی گفت : امیدوارم خدمتگزاران خوبی برای پاسخگویی به مردم عزیز باشیم و بتوانیم صادقانه برای تعالی و پیشرفت شهرمان تلاش کنیم .

  وی افزود : خوشبختانه تعامل، همدلی و همزبانی خوبی بین دستگاه های اجرایی شهر آمل وجود دارد و در فرآیند خدمات رسانی به شهر باید از ظرفیت مردم نیز بهره ببریم.

  رییس شورای اسلامی شهر آمل از افتتاح ۵ پروژه شورا و شهرداری در دهه مبارک فجر با هزینه ای معادل ۷۰ میلیارد ریال خبر داد و افزود : از بین این پروژه ها ۳ پارک در مناطق مختلف شهر افتتاح و بهره برداری خواهد شد که ۱۰ هزار و یکصد متر مربع به مساحت فضای سبز شهری افزوده می شود.

  وی با بیان اینکه در راستای داشتن شهری آباد و توسعه یافته از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد تصریح کرد : با توجه به اینکه هم اکنون پرداخت حق و حقوق پرسنل، جمع آوری زباله و بهداشت شهر بزرگترین دغدغه ما می باشد علی رغم وجود مشکلات اقتصادی، این پروژه ها با همت و تلاش پرسنل خدوم شهرداری تقدیم شهروندان عزیز خواهد شد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "انتقاد سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل از سوءمدیریت در ورزش شهرستان"