امروز دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۲:۰۸ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۲۱:۰۸ | کد خبر : 57811 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • فرماندار ویژه آمل:حضور مردم در هر نظامی یکی از عوامل اصلی ماندگاری آن نظام محسوب می شود

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • فرماندار ویژه شهرستان آمل با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: عدم همکاری مردم با دشمنان، فتنه گران را به شکست وادار کرد و حضور مردم در هر نظامی ماندگاری نظام است.

  سید جعفر رسولی در جلسه گرامی‌داشت حماسه ششم بهمن آمل با بیان اینکه هرشهری روزی ملی و تاریخ‌ساز در تقویم خود دارد، گفت: حادثه ششم بهمن سال ۶۰ در آمل در وصیت‌نامه تاریخی امام ذکر شد که نشان از اهمیت این اتفاق دارد.

  فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه حماسه ۶ بهمن سال ۶۰ در وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره) اشاره شده است، افزود: امام خمینی (ره) پس از حماسه ۶ بهمن مردم آمل فرمودند که من از مردم آمل تشکر و قدردانی می کنم.

  رسولی با بیان اینکه ماندگاری حماسه ۶ بهمن،  حضور خودجوش مردم در صحنه بود، ادامه داد: مردم آمل با دست خالی به میدان نبرد با فتنه گران آمدند و در کمتر از یک روز فتنه گران را از شهر خارج کردند.

  ایشان در ادامه افزودند : مردم آمل از نخستین ساعاتی که اتحادیه کمونیست ها در داخل شهر آمل مستقر شدند بصورت خودجوش آمدند و تا آخر پای کاربودند و توانستند با دستان خالی آنها را از شهر و بلکه از استان بیرون برانند و جلوی آنان ایستادگی کرده و با دادن ۴۰ شهید سرافراز توانستند نام نیک به جا بگذارند .

  وی با اشاره به اینکه اعتراض به گرانی و مطالبه‌گری حق مردم است، افزود: اعتراضات صنفی در طی سال انجام می‌شود و کسی نسبت به آن معترض نیست اما اغتشاشگری با مطالبه‌گری فرق دارد.

  رسولی با بیان اینکه ششم بهمن متعلق به مردم است، یادآور شد: برای گرامی‌داشت حادثه ششم بهمن همه پای کار باشند تا این رخداد مردمی هرسال بهتر از سال قبل برگزار شود.

  وی در پایان با اشاره به اینکه بعضی‌ها حرف دشمن را می‌زنند و مشکلات را بزرگ‌نمایی می‌کنند، متذکر شد: برخی خدمات نظام جمهوری اسلامی ما بین برخی کنش‌ها بین جریانات گم می‌شود و باید بصیرت افزایی شود.

  رسولی با اشاره به اینکه امسال هفته ای را به عنوان حماسه ۶ بهمن سال ۶۰ مردم آمل خواهیم داشت، افزود: این هفته از ٢٩ دی شروع و تا ۶ بهمن خواهد بود و این روز متعلق به مردم است.

  وی گفت: شامگاه پنجم بهمن برنامه ای را در مصلی شهر آمل برگزار خواهیم کرد و سخنران این مراسم سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفان خواهد بود.

  فرمانده سپاه ناحیه آمل نیز در این جلسه گفت: پس از نماز صبح ٢٩ دی ماه در روز جمعه، مراسم دعای پرفیض ندبه را در مصلی آمل برگزار خواهیم کرد که این مراسم با حضور حجت الاسلام احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران برگزار می شود و این مراسم به مدت ٢ ساعت از شبکه های ملی به صورت زنده پخش خواهد شد.

  سرهنگ بهروز عیسی زاده تصریح کرد: در هفته گرامیداشت حماسه ۶ بهمن، راهیان نور جنگل را برای دانش آموزان و دانش جویان در این شهرستان خواهیم داشت.

  وی با بیان اینکه به یاد ۴۰ شهید حماسه ۶ بهمن آمل به ۴۰ ماشین جهیزیه ازدواج اهدا خواهد شد، افزود: شامگاه ۶ بهمن در مرقد امام زاده ابراهیم (ع) آمل به یاد ۴۰ شهید این حماسه ۴۰ جهیزیه عروس به ۴۰ عروس اهداء خواهد شد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "فرماندار ویژه آمل:حضور مردم در هر نظامی یکی از عوامل اصلی ماندگاری آن نظام محسوب می شود"