امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۲۱:۴۸ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۳:۳۲ | کد خبر : 57435 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • امام جمعه آمل:نگاه رهبری بر این است معلمان تربیت شده دانشگاه فرهنگیان باشند اما چرا این دانشگاه را تعطیل می‌کنند؟

 • دسته بندی مطلب : سیاسی , نمازجمعه شهرستان | تعداد بازدیدها : نفر
 • امام جمعه آمل با بیان اینکه هرگز به هیچکس اجازه تعطیل شدن دانشگاه فرهنگیان آمل را نمی‌دهیم، افزود: دانشگاه فرهنگیان آمل دانشگاه خوبی است اما به این مجموعه بی‌توجهی می‌شود، نگاه رهبری بر این است معلمان تربیت شده دانشگاه فرهنگیان باشند اما چرا این دانشگاه را تعطیل می‌کنند؟

  حجت‌الاسلام سیدجلیل مرتضوی در خطبه نماز جمعه این هفته شهرستان آمل با بیان اینکه امروز دغدغه همه خانواده‌ها و دانشجویان در حال تحصیل، اشتغال است، گفت: دانشجویان در حال حاضر جویای کار و اشتغال هستند و با بالا رفتن مدرک تحصیلی هر کاری را انجام نمی‌دهند.

  وی با اشاره به اینکه اگر حرفی می‌زنیم قصد تخریب نداریم و از روی دلسوزی است، اظهار کرد: اگر جوانان کار داشته باشند دست به بیت المال نمی‌زند و کار ناشایست انجام نمی‌دهد. امیدواریم با کار زیر بنایی بتوانیم جوانان را به تحصیل تشویق کنیم.

  حجت‌الاسلام مرتضوی با اشاره به اینکه فردا روز تشکیل شورای فرهنگی و روز آغاز جنگ تحمیلی از سوی عراق است، تصریح کرد: حقوق بشر آمریکایی این است که امروز ترامپ دیوانه بیت المقدس و قدس را که پایتخت مردم فلسطین است به‌عنوان پایتخت اسرائیل اعلام می‌کند.

  وی با عنوان اینکه اینها خودشان را مدعی حقوق بشر می‌دانند و تصمیم ترامپ یک دیوانگی محض است، ادامه داد: سفرهای اخیر ترامپ به کشورهای عربی فقط برای فروش تسلیحات و پشت پرده آن نیز متحد کردن عربستان و برخی از کشورهای عربی بود تا جنگ و ناامنی را در سوریه، یمن، افغانستان و حتی ایران گسترش دهد.

  امام جمعه آمل با اشاره به اینکه پس از اینکه سردار سلیمانی پیروزی را در سوریه رقم زد چه کسانی ناراحت بودند، اظهار کرد: در همین بوکمال چه کسانی راه مدافعان حرم را بستند؟ فرماندهان ما گفتند که اگر همراه داعشی‌ها باشید ما شما را هم به چشم داعش می‌بینیم، آنجا بود که عقب کشیدند. باور کنید آزادی حلب همان شکست داعش بود.

  حجت‌الاسلام مرتضوی با بیان اینکه برای ماندن اسلام باید خون‌های پاک ریخته و آبروهای فراوانی داده شود، گفت: پا برهنگان جمهوری اسلامی به هدف خودشان برسند همان‌طور که سردار سلیمانی جان خود را فدا کرد همه ملت ایران نیز آماده جهاد و فدا کردن جان خود هستند.

  وی در پایان با اشاره به اینکه امروز در تمام دنیا، جهان اسلام برای آزاد سازی نخستین قبله مسلمانان به پا خواسته است، خاطرنشان کرد: دولت فلسطین و خودگردان آنها با زور زر بالا و پایین می‌شوند اما غالب مردم فلسطین با ایران هستند.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "امام جمعه آمل:نگاه رهبری بر این است معلمان تربیت شده دانشگاه فرهنگیان باشند اما چرا این دانشگاه را تعطیل می‌کنند؟"