امروز دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۱:۲۱ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۰۹:۱۲ | کد خبر : 57404 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد؛اتمام پروژه آمل-چمستان تا سال آینده

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی , اسلاید | تعداد بازدیدها : نفر
 • نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی راههای روستایی وبین شهری شهرستان گفت: پروژه تعریض  محور آمل ـ چمستان بنا به قول مساعد  مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران تا سال آینده به اتمام می رسد.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،عزت‌الله یوسفیان‌ملا در نشست بررسی راه‌های روستایی و جاده‌ای این شهرستان اظهار کرد: موضوع راه در بخش روستایی، شهری و جاده‌های مواصلاتی بین شهری از موضوعات مهمی است که بیشتر به چشم می‌آید.

  عزت اله یوسفیان خطاب به مدیرکل راه‌وشهرسازی مازندران برای پیگیری‌ راه‌های روستایی شهرستان آمل گفت: راه‌های روستایی شهرستان آمل و بخش لاریجان باید به‌زودی مورد بازدید و جهت انجام این پروژه اقدامات لازم صورت گیرد.

  نماینده مردم آمل محور آمل به چمستان را یکی از راه‌های مهم بین‌شهری دانست و افزود: این محور طی بازدیدهای به‌عمل آمده پروژه‌ای مهم تلقی گردید.

  وی در ادامه اظهار داشت: امرار معاش و تأمین هزینه زندگی مردم در بخش لاریجان به‌واسطه عبور و مرور مسافران از محور هراز است و مسدود بودن این محور موجب خسارت زیاد به مردم بخش لاریجان می‌گردد.

  نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه با وجود دو شهر و ۹۰ روستا در بخش لاریجان، نباید جاده مسدود شود، افزود: مسدود شدن محور هراز، مردم را دچار مشکل می‌کند که با پیگیری‌های انجام شده و با موافقت وزیر راه‌وشهرسازی دیگر جاده هراز بسته نمی‌شود.

  در ادامه این نشست، عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران، با اشاره به اینکه شهرستان آمل از نظر پروژه‌های مصوب شده رتبه یک را در مازندران دارد، افزود:  با تلاش دکتر یوسفیان ملا،  امیدواریم کارهای بیشتری را در این شهرستان انجام دهیم.

  بهادری پروژه آمل به چمستان را یک پروژه مهم تلقی و عنوان کرد: امیدواریم این پروژه ماننده پروژه آمل به بابل پروژه‌ای مناسب و در خور شأن و منزلت مردم آمل کار شود تا مردم از ما راضی باشند.

  وی با اشاره به اینکه پروژه آمل به چمستان سه بار در مدت اخیر به مناقصه رفت اما پیمانکاری شرکت نکرد، افزود: ادامه ساخت و اتمام این پروژه بدون تشریفات انجام خواهد شد و امیدواریم تا سال آینده به اتمام برسد.

  بهادری با بیان اینکه ۶۰ کیلومتر از محور هراز تعریض و چهار خطه شد، افزود: تا تیر ۹۷ حدود ۱۱ کیلومتر دیگر از این محور چهار خطه و زیر بار ترافیک خواهد رفت.

  مدیرکل راه و شهرسازی مازندران  درخصوص ۳۰ کیلومتر باقی مانده چهاربانده کردن جاده هراز عنوان داشت  : کار مطالعاتی آن به اتمام رسیده اما ما تابع اعتبارات سالیانه برای این پروژه هستیم وبرای سال ۹۷ اعتبار خوبی برای جاده هراز منظور کرده است.

  وی با اشاره به آسفالت راه روستایی در مازندران اظهارداشت: پروژه های خوبی درسطح استان داریم مثل پروژه راه روستایی و کل طول راه روستایی که درمازندران وجودارد نزدیک به ۸۰۰ کیلومتر است و تاکنون ۴۵۰ کیلومتر آسفالت شدند و اخیرا ۱۰۰ کیلومتر برای ۵۰ روستا را دردست اجراداریم وتلاش می کنیم درصورت تحقق تخصیص اعتبارات تاپایان سالی مالی ۹۶ به بهره برداری برسانیم.

  مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اتمام لاین رفت جاده آمل به چمستان گفت: مسیر جاده آمل به چمستان که به نور ورویان به طول ۲۴ کیلومتر می باشد  یک لاین تعریض صورت کامل گرفته ولاین بندی بیش از ۷۰ درصد انجام شده و همین الان ۴ ابنیه فنی بادوپیمانکار مشغول بکار هستند و تلاش این می باشد تا پایان سال مالی ۹۷ به اتمام برسد.

  بهادری درخصوص تخصیص اعتبارات ملی ۱۶میلیارد تومانی  به مازندران تصریح کرد: اولویت با پیمانکارانی است مطالبات دارند که بتوانیم به نسبت پروژه ۲۵ درصد پرداخت شود و۱۱میلیارد تومان دیگر به بخش راه روستائی تخصیص داده شد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد؛اتمام پروژه آمل-چمستان تا سال آینده"