امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۵:۴۹ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۳:۰۹ | کد خبر : 57174 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • فرماندار ویژه شهرستان آمل خبرداد؛برق دار کردن چاههای آب کشاورزی بخش دابودشت در آینده ای نزدیک

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • معاون استانداروفرماندارویژه  آمل در بازدید از بخش دابودشت گفت: در آینده نزدیک شاهد انتقال برق به چاههای آب کشاورزی این بخش خواهیم بود.

  عزت الله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، سیدجعفررسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل، حجت الاسلام تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر، علی حیدرزاده معاون برنامه ریزی فرمانداری آمل، یدالله ساعی بخشدار دابودشت. فیاض رئیس امور توزیع برق آمل، علوی رئیس بنیاد ومسکن انقلاب اسلامی از روستای بانصرکلا و کمانگرکلای بخش دابودشت بازدیدکردند.

   ساعی بخشدار دابودشت ضمن خوش امدگویی به مسئولین یکی از نیازهای ضروری در بخش دابودشت را برق دارکردن چاههای آب کشاورزی دانست و عنوان کرد: خداراشاکریم که امروز با حمایت نماینده مردم آمل و فرماندار ویژه این شهرستان این مشکل در دست حل شدن می باشد.

   نورانی عضوشورای اسلامی روستای کمانگرکلا : از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وفرماندار ویژه شهرستان آمل قدردانی نمود و گفت: با حمایت های شما انشاءا… بتوانیم طرح هادی را در این روستا اجرا کنیم .

  حجت الاسلام تقی زاده امام جمعه بخش دابو و دشت سر با اعلام اینکه دکتر یوسفیان و سید جعفر رسولی فرماندار شهر آمل منشاء خیر و برکت هستند و زحمات زیادی در این بخش بابت برق و گاز کشیده اند گفت: امید است مشکل برق دار کردن چاه ها و طرح هادی روستاها به زودی به اتمام برسد.

  فرماندار ویژه شهرستان آمل پیرو بازدید از بخش دابودشت و روستای کمانگرکلا گفت: امروزه شاهد پیشرفت در این بخش بوده وبنده از همه شهروندان بخش دابودشت و روستای کمانگرکلا تشکر نموده و با پیگیریهایی که در اسرع وقت انجام می گردد انشاءا… در آینده نزدیک شاهد افتتاح برق چاههای آب کشاورزی خواهیم بود . 

   درپایان حیدرزاده معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل در بازدید از روستای کمانگرکلا گفت:  برای اولین بار نماینده شهرستان توانست دستور اختصاص بودجه برای برق دار کردن چاههای آب کشاورزی را دریافت نماید وامروزه شاهد هستیم با دستورفرماندار ویژه شهرستان آمل تعداد کثیری از چاههای آب  کشاورزی مجوزات لازم را برای برق دار شدن گرفته و در آینده ای نزدیک کار خود را شروع می کنند .

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "فرماندار ویژه شهرستان آمل خبرداد؛برق دار کردن چاههای آب کشاورزی بخش دابودشت در آینده ای نزدیک"