امروز پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۷:۵۲ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۲:۵۹ | کد خبر : 57169 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی: این حق مردم نیست که در همه جا بایستد و یک آقایی چندین هزار میلیارد پول کشور را خارج کند

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کسانی که وابستگی سیاسی دارند، بانک تاسیس می‌کنند و پول مردم را از کشور خارج می‌کنند، افزود: این حق مردم نیست که در همه جا بایستد و یک آقایی چندین هزار میلیارد پول کشور را خارج کند.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،مراسم  استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه مرکزی پیام نور آمل، با حضور عزت الله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و سیدجعفر رسولیمعاون استاندار فرماندار ویژه شهرستان آمل صورت گرفت.

   نماینده مردم آمل در مجلس در این مراسم با اشاره به وضعیت مراکز آموزشی شهرستان گفت: در سالهای نه چندان دور شهرستان آمل از داشتن مراکز آموزشی به شدت رنج می برد.

  وی ادامه داد: با پیگیری هایی که صورت گرفت خوشبختانه بنا به گفته مسوولان کشوری، آمل جزو معدود شهرهای کشور است که دارای مراکز آموزش عالی و تاثیر گذار بوده و در آینده نزدیک به یک درخت تنومند در کشور از لحاظ علمی درخواهد آمد.

  یوسفیان ملا با بیان اینکه تحصیلات از ابتدایی‌ترین مرحله تا آموزش عالی باید رایگان باشد اما متاسفانه در کشورمان اینطور نیست، ادامه داد: اکثر دانش‌آموزان و دانشجویان سطح مرفه جامعه نیستند و والدین با فروش اجناس منزل هزینه تحصیل فرزندان را پرداخت می‌کنند.

   یوسفیان ملا ادامه داد: امروز یکی از دغدغه های فارغ التحصیلان مراکز علمی اشتغال است که باز هم متاسفانه مسوولان رده بالای کشور با وجود وعده ها درخصوص اشتغال دانشجویان بی اثر بوده و عنوان می دارند خود فارغ التحصیلان باید به دنبال اشتغال باشند.

   وی با اشاره به اینکه وعده های ریاست جمهوری هم محقق نشد، افزود: عدالت حاکمیتی و اصلاح زندگی به مفهوم این است همه چیز در جای خود قرار گیرد و متاسفانه در این بخش هیچ کس سر جایش قرار ندارد که دچار مشکلات در تمام بخش ها هستیم.

  یوسفیان ملا با بیان اینکه ٨۰ درصد از اعتبارات کشور صرف هزینه جاری و متاسفانه ٢۰ درصد صرف هزینه عمرانی می‌شود، ادامه داد: در کشورهای اروپایی مانند کشور آلمان ٩۰ درصد بودجه کشور در زمینه عمرانی هزینه می‌شود.

  عضو ستاد مبارزه با مفاصد اقتصادی با مکلف دانستن بانک‌ها به پرداخت وام به عموم مردم گفت: بانک‌ها نباید هیچ وقت به مراجعه‌کننده‌ای بگوید وام به شما تعلق نمی‌گیرد و اگر یک بانک به واحدهای نیازمند به تسهیلات وام ندهد، رئیس آن بانک باید از خدمت برکنار شود.

  یوسفیان ملا با اشاره به اینکه امیدواریم دانشجویان با مسائل کشور، بُرَنده و حرف‌زننده باشند، ادامه داد: دانشجویان باید به نحوی حرف بزنند که خود را دچار مشکل نکنند.

  وی افزود: وقتی فساد بیاید قدرت از بین می‌رود و تنها امید ما به دانشجویان است تا مسئولان را به راه راست هدایت کنند.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی: این حق مردم نیست که در همه جا بایستد و یک آقایی چندین هزار میلیارد پول کشور را خارج کند"