امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۵:۳۳ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۱:۴۰ | کد خبر : 57059 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • کاش اقتصاد ایران هم یک فیفا می داشت! آقای نوبخت! کاسپینی ها هم سوپرمن می‌خواهند

 • دسته بندی مطلب : یادداشت | تعداد بازدیدها : نفر
 • زمانی که نوبخت مانند سوپرمن اعلام می کند دولت بدهی دو تیم پایتخت را می دهد، عده ای مال باخته به دنبال فریادرسی می گردند که برای بدهی کاسپین فکری کند.

  مدیرمسئول روزنامه خراسان در یادداشت پیش رو که در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده، آورده است: اگر دولت توجیهی دارد که به ناکارآمدی مدیران پیشین و فعلی پرسپولیس و استقلال پاداش دهد، به طریق اولی به لطمه خوردگان از ناکارآمدی مدیران پیشین و فعلی اقتصادی کشور، باید کمک ویژه کند چرا که اینجا به ناکارآمدان پاداش داده نمی شود بلکه به آسیب دیدگان ناکارآمدی کمک می شود.

  ۱️⃣ حتما موافق هزینه کردن از پول دولت در فوتبال هستم چرا که آثار اجتماعی و فرهنگی فراگیر آن را با کمتر فعالیت مشابهی می توان بدست آورد اما این هزینه باید حساب شده باشد.

  ۲️⃣ هزینه ناکارآمدی دو تیم پرسپولیس و استقلال امروز به جایی رسیده است که برای اولین بار دارد برای این دو تیم مشکلی درست می کند که مثل گذشته نمی شود با رانت و کدخدا منشی آن را دور زد.

  ۳️⃣ دقیقا در همین مقطعی که شاید این ضربه جدی باعث شود فکری اساسی برای ساختارهای ناکارآمد این دو تیم شود، آقای نوبخت مثل یک سوپرمن وارد می شود و خبر می دهد که دولت بدهکاری های این دو تیم را پرداخت می کند و اجازه نمی دهد این دو تیم به مشکل بخورند.

  ۴️⃣ همزمان بیرون از اتاق آقای سخنگو، عده ای مال باخته که هزینه ی سال ها ناکارآمدی مسئولین را می دهند، خود را به زمین و زمان می زنند که شاید کسی پیدا شود حرف آن ها را بشنود اما هیچ سوپرمنی از دولت پیدا نمی شود به میان آن ها برود.

  ۵️⃣ سوال اساسی این است که اگر دولت توجیهی دارد که به ناکارآمدی مدیران پیشین و فعلی پرسپولیس و استقلال پاداش دهد، به طریق اولی به لطمه خوردگان از ناکارآمدی مدیران پیشین و فعلی اقتصادی کشور، باید کمک ویژه کند چرا که اینجا به ناکارآمدان پاداش داده نمی شود بلکه به آسیب دیدگان ناکارآمدی کمک می شود.

  ۶️⃣ و جمله آخر اینکه: کاش اقتصاد ایران هم یک فیفا می داشت تا نشود آن را دور زد. آن وقت سوپرمن هم برای کاسپینی ها پیدا می شد. 

  پ.ن: از دوست خوبم مالک شریعتی که این سوژه را در ذهن ام فعال کرد تشکر می کنم.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "کاش اقتصاد ایران هم یک فیفا می داشت! آقای نوبخت! کاسپینی ها هم سوپرمن می‌خواهند"