امروز چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ و ساعت ۰۰:۴۵ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۲:۳۷ | کد خبر : 56752 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • حق جوانان ایران اسلامی بیکاری و دیر شدن ازدواجشان نیست

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • امام جمعه دابودشت: باتوجه به‌ عنوان شعار سال به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، حق جوانان به بیکاری و دیر شدن ازدواج نیست لطفا مسئولان به فکر باشند.

  حجت الاسلام مهدی تقی‌زاده آملی به مناسبت روز ملی روستا در جمع تعدادی از مدیران و معتمدان بخش‌های دابودشت و دشت سر گفت: روستاییان انسان‌هایی که در کنار ساده زیستی و دور از تجمل گرایی به مبانی اصیل دینی معتقد و به اصول متعالی و مترقی دینی پایبند هستند و از این فرهنگ خود و خانواده‌شان بهره برده و موجب ترقی محیط و اجتماع می‌شوند.

  امام جمعه دابودشت با توجه به خدمات ارزنده روستائیان در عرصه انقلاب و پیشرفت نظام و پیشبرد اهداف نظام و انقلاب و امام و رهبری اظهار کرد: با حضور در شناسنامه انقلاب روستائیان عزیز همانند مردم شریف شهر و عشائر و اقوام دیگر با توجه به تفکر انقلابی‌گری، هم خود برای پیشبرد این اهداف کمک شایانی کردند و با تربیت فرزندانی صالح موجبات سعادت و عزت این نظام شدند.

  وی با اشاره به بحث توسعه عمرانی و خدماتی در روستاها با اشاره به خدمات انجام شده از سوی مسئولان و تقدیر از آنها آن را مکفی ندانسته و با مهجور ماندن روستایی‌ها در این باره تصریح کرد: الحمدلله پس از نزدیک به گذشت یک اربعین از انقلاب جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزنده‌ای در توسعه روستایی انجام گرفت و در طرح هادی و مباحث ساختمانی و راه روستایی خدمات شایسته و انجام شد اما سئوال بنده این است ایا پس از گذشت ۳۰ چندسال از پیروزی انقلاب و وجود این همه پتانسیل مالی باید وضعیت روستاییان ما اینچنین باشد؟

  امام جمعه دابودشت در ادامه اظهار کرد: آیا توانستیم خدمات لازم را به روستاییان انجام دهیم، جاده‌های بین روستایی که بعضا فاقد شانه راه و جاده است و در واقع با وجود چاله‌های بزرگ به محور کشتار مردمی تبدیل شده، آیا حق مردم ما این است؟

  وی با توجه به شغل کشاورزی مردم دابودشت و دشت سر ضمن تقدیر از خدمات انجام شده در این امر و برگزاری جشنواره ملی برنج دابودشت، یادآور شد: الحمدلله برنج دابودشت از جهت عطر، طعم و پخت زبانزد است و این امر مهم مسئولان را بر آن داشت تا جشنواره ملی برنج دابودشت را برگزار کنند و با حمایت از کشاورزان به دنبال برندسازی محصول استراتژیکی برنج دابودشت باشیم.

  امام جمعه دابودشت ادامه داد: متاسفانه تا به حال این کار انجام نگرفته و امیدواریم بعد از برگزاری سومین جشنواره ملی برنج دابودشت در دیار علویان بعد از ماه محرم و صفر این هدیه را به مردم این دیار بدهند و برنج‌مان را به‌عنوان برنج دابودشت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم نه به نام دیگران و کام دیگران.

  حجت الاسلام تقی‌زاده با اشاره به هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک این هفته به سبزپوشان غیور و تقدیر از ایجاد امنیت موجود، نسبت به درخواست مردم منطقه دشت سر جهت استقرار پاسگاه دشت سر افزود: الحمدلله فرماندهی و سربازان پاسگاه دابودشت و دشت سر در تحت اشراف فرماندهی شهرستان آمل خدمات ارزنده‌ای انجام دادند اما با توجه به گستردگی منطقه در دو بخش نیاز است تا با استقرار پاسگاه و دادگستری خدمات ارزنده بیشتری به این مردم ارائه شود.

  وی با توجه به افزایش قبوض حامل‌های انرژی آب، برق و گاز خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات مردم قیمت سرسام آور قبوض است که حتما از مدیران مرتبط درخواست می‌شود به داد مردم برسند.

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "حق جوانان ایران اسلامی بیکاری و دیر شدن ازدواجشان نیست"