امروز پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۸:۰۰ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۰۸:۲۸ | کد خبر : 56185 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • وقتی شیفتگان خدمت تشنه قدرت می شوند/لغو نشست انتخابات هیات رییسه شورای شهرپنجم آمل

 • دسته بندی مطلب : تلنگر , یادداشت | تعداد بازدیدها : نفر
 • آئین تحلیف اعضای شورای شهر آمل و مشخص شدن اعضای هیأت رئیسه سال نخست پنجمین دوره شورای شهر برای دومین روز متوالی لغو شد تا همچنان نبرد بر سر ریاست و دیگر مناسب ادامه داشته باشد.

  آئین تحلیف اعضای شورای شهر آمل و مشخص شدن اعضای هیأت رئیسه سال نخست پنجمین دوره شورای شهر برای دومین روز متوالی لغو شد تا همچنان نبرد بر سر ریاست و دیگر مناسب ادامه داشته باشد.

  پس آنکه مراسم تحلیف اعضای شورای شهر آمل روز سه شنبه به دلیل غیبت یکی از اعضا ناتمام ماند روز چهارشنبه نیز چهارنفر از ۹ عضو شورای اسلامی شهر آمل برای دومین بار متوالی در مراسم تحلیف شرکت نکردند.

  عصر روز سه شنبه برای نخستین بار آئین تحلیف و هیأت رئیسه سال نخست پنجمین دوره شورای شهر آمل در فرمانداری ویژه برگزار شد که با عدم حضور یک عضو شورا و ترک جلسه توسط سه عضو دیگر به چهارشنبه موکول شد.

  در جلسه عصر چهارشنبه اعضای جدید شورای پنجم شهر آمل که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد، از مجموع ۹ عضو ، سه عضو حضور نیافتند و یک عضو دیگر هم پس از حضور در جلسه و مشاهده غیبت سه عضو ، حضور جلسه را ترک کرد.

  همزمان با انتخاب نشدن اعضای هیات رییسه ، فعالیت حامیان اعضای شورا در دوره پنجم در شبکه های اجتماعی با صدور بیانیه های مختلف به تشریح دلایل عدم حضور و یا غیبت رقبا اطلاع رسانی می کنند.

  اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر آمل همانند دوره گذشته به دوسته تقسیم شدند و غایبین برای تصدی ریاست این شورا به نشانه اعتراض در مراسم تحلیف شرکت نمی کنند.

  لازم به ذکراست که از روز سه شنبه شهر آمل بدون مدیریت شورای اسلامی شهر و شهردار می باشد که از منتخبین شورای اسلامی انتظار می رود به آراء مردم در صندوق های رای احترام گذاشته و بدون هیچ حاشیه هیئت رئیسه شورای اسلامی را انتخاب کنند.

  برگزار نشدن مراسم تحلیف اعضای شورای شهر آمل درحالی است که آیین تحلیف اعضای جدید شورای شهر در بسیاری از شهرهای مازندران برگزار شده است.

  ظاهراً ۹ عضو شورای شهر فراموش کردند که هر یک از آنها منتخبین مردم هستند و به منظور خدمت رسانی به مردم و شهرشان انتخاب شدند نه برای رسیدن به قدرت ریاست و باید سیاست گذاری بر مسندنشینی ریاست را کنار بگذارند.

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "وقتی شیفتگان خدمت تشنه قدرت می شوند/لغو نشست انتخابات هیات رییسه شورای شهرپنجم آمل"