امروز پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۸:۱۶ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۳:۲۸ | کد خبر : 56031 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی :انقلاب اسلامی به همه اندیشمندان و سیاستمداران جهان ثابت کرد که می‌توان علیه ظلم به پا خاست

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 • امیر سرتیپ جهانشاهی  با اعلام اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی ابهت شرق و غرب درهم شکسته شد، گفت: این انقلاب اسلامی به همه اندیشمندان و سیاستمداران جهان ثابت کرد که می‌توان علیه ظلم به پا خاست.

  امیر سرتیپ علی جهانشاهی در یادواره سردار خلبان شهید مسعود منفرد نیاکی و ۳۹ شهید روستای نیاک از توابع بخش لاریجان شهرستان آمل افزود:امروزه عزت، اقتدار، سربلندی ایران به مدیونی خون شهدا، خانواده‌های معظم شهدا، رهبری معظم انقلاب و آمادگی کامل و شبانه‌روزی نیروهای مسلح است.

  وی با بیان اینکه به برکت خون شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و با هدایت رهبری انقلاب و اعمال تحریم‌های ظالمانه و تهدیدهای شبانه‌روزی در طول چهاردهه گذشته تاکنون همواره با شکست روبه‌رو بودند و در آینده نیز می‌شوند، افزود: امروز ما شاهد اقتدار روزانه ایران اسلامی ایران در منطقه و حتی در دنیا هستیم.

  جهانشاهی نقش امام خمینی (ره) را در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس کاملا مشهود عنوان و مطرح کرد: بعد از ایشان سکان انقلاب به دست مقام معظم رهبری افتاد که فردی با ایمان، باتقوا، شجاع، قاطع و عالم و آگاه نسبت به همه علوم اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، نظامی و فناوری است و بهترین و قدرتمندترین فرماندهان جهان هستند.

  معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با اعلام اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی ابهت شرق و غرب درهم شکسته شد، گفت: این انقلاب اسلامی به همه اندیشمندان و سیاستمداران جهان ثابت کرد که می‌توان علیه ظلم بپاخاست.

  وی با بیان اینکه بسیاری از انقلاب‌ها در جهان به واسطه نداشتن رهبری قوی شکست خورده‌اند، یادآور شد: دشمنان انقلاب به اقتدار مقام معظم رهبری معترف هستند و همه تلاش خود را با جنگ نرم، نیابتی، ترکیبی و نظیر آن در باره تضعیف ایران به‌کار می‌گیرند.

  جهانشاهی ادامه داد: ترامپ با سفر منطقه‌ای خود به خاورمیانه و قرارداد فروش چند صد میلیارد دلاری سلاح به عربستان در واقع می‌خواهد کشور مرتجع عربستان سعودی را نماینده جعلی خود در منطقه معرفی و تبدیل کند و با عادی‌سازی درگیری‌های منطقه‌ای، فشارهای کشورهای مسلمان را از رژیم کودک‌کش اسرائیل کم کند.

  معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه همه این ترفندها و نقشه‌های شوم آمریکا و متحدان مزدورش در منطقه، مقابله با اوج‌گیری جبهه مقاومت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و دنیا است بیان کرد: استکبار اکنون با این رویکرد و نقشه شوم خود به دنبال پیاده کردن سیاست اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی در منطقه است.

  وی خاطرنشان کرد: امروزه مردم به عنوان یکی از مهمترین عناصر انقلاب اسلامی با ایستادگی و مقاومت والگوگیری از شهدا، تعهد تخصص، از خودگذشتگی، دشمن شناسی، مدیریت جهادی و پیشرفت در همه زمینه‌های دفاعی و صنعتی و اقتصادی می‌توانیم، اقتدار و آمادگی رزمی و دفاعی ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی :انقلاب اسلامی به همه اندیشمندان و سیاستمداران جهان ثابت کرد که می‌توان علیه ظلم به پا خاست"