امروز پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ و ساعت ۱۸:۱۷ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۸:۴۸ | کد خبر : 55718 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • فرماندار ویژه شهرستان آمل: هدف اصلی دولت حفظ اشتغال موجود در واحدهای صنعتی فعال است

 • دسته بندی مطلب : اسلاید , اقتصادی | تعداد بازدیدها : نفر
 •  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل: هدف همه ما دردولت حفظ اشتغال موجود در واحدهای صنعتی فعال است و خوشبختانه تعامل خوبی که وجود دارد توانستیم با تشکیل کارگروههایی مشکلات را حل کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،جلسه بررسی مشکلات صنعتگران شهرستان آمل که با حضور سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل، کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران،  سید مجتبی رضوی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، امیر میران آملی نایب ‌رییس اتاق بازرگانی مازندران، ولی الله چلابی رئیس تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل، محمدتقی جوادی رئیس انجمن صنفی کارفرمایان آمل و  مدیران عامل کارخانجات صنعتی آمل در محل کارخانه زرین سوله آمل تشکیل شد. 

  سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در این جلسه گفت:  صنعتگران پیشگامان در عرصه اقتصاد مقاومتی هستند بنابراین باید به آنها کمک کرد تا خدشه ای به صنعت کشورمان وارد نشود.

  وی با بیان اینکه از مشکلات و اتفاقاتی که در صنعت شهرستان خصوصا شهرک های صنعتی وجود دارد به خوبی آگاهی داریم، افزود: شهرک صنعتی از  بدو تأسیس تاکنون با چه مشکلاتی مواجه بوده که با  تلاش و همت بالای شما عزیزان به اینجا رسیده است و ما نباید بگذاریم که زحمات شما هدر برود.

  رسولی با اعلام اینکه بارها بر وجود ۴۶ درصد صنعت استان مازندران به این شهرستان تاکید داشتیم، گفت: طی سال‌های اخیر تمام هم و غم مسئولین استانی بر حفظ این مقدار از صنعت در آمل بوده و است.

  وی خاطرنشان کرد: می توان با تشکیل ستاد تسهیل و کارگروه توسعه صادرات،   مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی را رفع کرد و به حفظ اشتغال موجود و تولید شهرستان و به نوعی توسعه صنعت پایدار در استان پرداخت.

  رسولی اشاره کرد: نگاه مسئولین استانی برای حل مشکلات صنعت به آمل باشد و هر زمان که عزیزان صنعتگر فعال مشکلی داشته باشند بر مسئولین فرض است که نسبت به حل آن اقدام شود.

  رسولی تاکید کرد: هدف ما حفظ اشتغال موجود در واحدهای صنعتی فعال است و خوشبختانه تعامل خوبی که وجود دارد توانستیم با تشکیل کارگروههای مربوط به صنعت و اشتغال مشکلات را حل کنیم.

  هنر ما نباید این باشد که بیائیم واحدهای تولیدی را تعطیل کنیم.

  کامران اصغری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران با بیان اینکه باید برای حل مشکلات واحدهای تولیدی تلاش کنیم گفت: هنر ما نباید این باشد که بیائیم واحدهای تولیدی را تعطیل کنیم و اگر اراده بر این باشد که مشکلی از مشکلات حل شود قانون را گذاشتند که مشکل را حل کنیم.

  وی با قدردانی از حمایت های ویژه فرماندار آمل برای رسیدگی به وضعیت واحدهای تولیدی شهرستان افزود: برای حل مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان کارگروهی تحت عنوان کارگروه بررسی رفع موانع و مشکلات شهرستان تشکیل شود.

  مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی مازندران عنوان داشت: واحدهایی که فعال هستند دست آنها را بگیریم وگرنه به واحدهای غیرفعال تیدیل خواهند شد.

  وی اشاره کرد: با توجه به ارائه مشوق‌ های بسیار مناسب دولت برای واحدهای پذیرنده امیدواریم در آینده بتوانیم شاهد ایجاد اشتغال پایدار در استان باشیم.

  وی بر آمادگی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران بر حل مشکلات واحدهای تولید با برگزاری جلسات با حضور مسئولین استانی و بانکها خبرداد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "فرماندار ویژه شهرستان آمل: هدف اصلی دولت حفظ اشتغال موجود در واحدهای صنعتی فعال است"