امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ و ساعت ۰۹:۳۱ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ | ساعت انتشار : ۱۸:۲۰ | کد خبر : 54387 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • سرپرست فرمانداری ویژه آمل مطرح کرد؛مظلومیت دولت تدبیر وامید در حوزه اطلاع رسانی

 • دسته بندی مطلب : سیاسی | تعداد بازدیدها : نفر
 • معاون سیاسی امنیتی استانداری و سرپرست فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه در طول فعالیت دولت تدبیر و امید در این شهرستان کارهای بزرگی انجام شده است اگرچه ممکن است کمبود و نقض باشد تصریح کرد : این دولت در اطلاع رسانی واقعا مظلوم است .

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،علی‌رضا یونسی‌رستمی در اولین جلسه شورای اداری  این شهرستان در سال ۹۶ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم بویژه شهدای خان طومان ، شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: بهار فصل اعتدال است و در آن نشانه ای از افراط و تفریط نیست. مومنان ، پاکپان و صالحان ویژگی شان این است که  جانشان بهاری است .

  یونسی بیان کرد: در بهار، خدای بزرگ بخشی از اسرار طبیعت را در مقابل چشمان انسان ظاهر می کند تا یادآوری و تذکری باشد برای کسانی که اهل اندیشه اند .

  رییس ستاد انتخابات مازندران با بیان این که ۵ هزار نیرو در امر انتخابات در استان مازندران ساماندهی می شوند، تصریح کرد: در استان به ازای هر ۱۸۰ نفر تعداد یک نفر داوطلب انتخابات شورای اسلامی شدند.

  یونسی ادامه داد: در سطح استان مازندران، ۲۲ درصد افزایش حضور بانوان را داریم که داوطلبان با مدرک کارشناسی ارشد ۱۰۰ درصد و دکترا نیز ۳۱ درصد افزایش ثبت نامی داشتیم.

  وی با بیان این که در این دوره بیش از ۸ هزار نفر اعضای اصلی شوراها خواهیم داشت، گفت: همه صندوق های رای و برگه های آرا آماده شد که شرایط برای برگزاری باشکوه انتخابات فراهم است.

  سرپرست فرمانداری ویژه آمل ادامه داد: انتخاباتی باید داشته باشیم که مر قانون در آن رعایت و سلامت باشد و بتوانیم مشارکت حداکثری و امنیت در اوج را تامین کنیم.

  یونسی تصریح کرد: انتخابات بهار فعالیت سیاسی و دموکراسی است و ضرورت دارد ما بعنوان عوامل دولت یکسری از اصول قانونی را رعایت کنیم تا خدشه ای به انتخابات وارد نشود که قانون به کارمندان اجازه نمی دهد در ساعات اداری برای کاندیدای انتخابات تبلیغات کنند.

  معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران بیان داشت: در ۸ حوزه انتخابیه مازندران انتخابات به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود که ضرورت دارد شرایط لازم را محقق کنیم.

  وی اظهارداشت: انتخابات تجلی دموکراسی در جامعه است که شورا می تواند در تحقق سیاست جامعه محور نقش بسزایی ایفا کند و ضرورت دارد اخلاق سیاسی به صورت شایسته رعایت شود.

  یونسی‌رستمی با اشاره به اینکه در  دوره اول چهار ساله دولت تدبیر وامید ، ۱۷۱ روستای آمل با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال از اجرای طرح هادی بهره‌مند شدند، بیان کرد: تعریض جاده ۳۰ روستا به ارزش ۹۳ میلیارد ریال، چهاربانده کردن محور هراز با ۳ هزار میلیارد ریال، چهاربانده کردن محور آمل به فریدونکنار به طول هفت کلیومتر، چهاربانده کردن امام‌زاده عبدالله به آغوذبن به طول چهار کیلومتر، چهاربانده کردن آمل به چسمتان به طول ۳ کیلومتر از جمله این اقدام در بخش راه  است.

  وی گفت: همچنین بهسازی و آسفالت راه روستایی به طول۲۰۱ کیلومتر، تجهیز و حفر پنج چاه آب‌رسانی و بهره‌مندی ۴۴ روستا با ۲۳ هزار و ۸۲۱ نفر جمعیت، بهره‌برداری اجرای طرح تقویت لوله‌گذاری ۲۰ اینچ گازرسانی به ۹۰ روستا و نصب علمک به ارزش ۲۴ میلیون تومان برای هر خانواری در این دولت انجام شده است.

  رئیس شورای اداری شهرستان آمل از احداث و تجهیز ۲۴ خانه بهداشت در سال ۹۳ و ۱۲ خانه بهداشت در حال ساخت این شهرستان خبر داد و گفت: علاوه بر بهره‌برداری بیمارستان دولتی امام خمینی(ره) توسعه و تجهیز سه بیمارستان دولتی در دستور کار قرار گرفته است.

  وی با اعلام اینکه در  دولت تدبیر و امید ۷۰ پروژه برق‌رسانی و ساخت هفت پروژه سالن روباز و سرپوشیده انجام شد، عنوان کرد: با بهره‌برداری ۱۰ پروژه مخابراتی در این شهرستان بسیاری از مشکلات اینترنتی برطرف شد.

  یونسی‌رستمی با تاکید براینکه جمع کل منابع ملی و استانی در دولت تدبیر و امید در این شهرستان ۵۱۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده است که به همین میزان سازندگی، کاهش مشکلات مردم و ایجاد اشتغال نیز ایجاد شد، گفت: برای خسارت‌دیدگان برف از سوی دولت اقداماتی انجام شد .اگرچه شاید کافی نبود. در آمل به ۲۵۰ واحد مسکونی و خسارت دیدگان بخش کشاورزی ( سال ۹۵ ) حدود ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات حمایتی اعطا شد.

  وی همچنین به اعطای بسته حمایتی دولت در شهرستان آمل در طول چهار سال فعالیتش اشاره کرد و گفت: دولت در طول این چهار سال در بخش‌های کشاورزی، صنعتی، گردشگری، تولیدی و ورزشی شهرستان آمل بالغ بر ۵۵۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعطا کرده است.

  معاون استاندار مازندران با تاکید براینکه در دولت تدبیر و امید یک‌هزار میلیارد تومان برای توسعه و سلامت مردم این استان هزینه کرده است، افزود: طی این چهار سال ، هزینه درمان به زیر ۱۰ درصد کاهش یافته است.

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "سرپرست فرمانداری ویژه آمل مطرح کرد؛مظلومیت دولت تدبیر وامید در حوزه اطلاع رسانی"