امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ و ساعت ۰۹:۳۱ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ساعت انتشار : ۲۱:۴۰ | کد خبر : 53459 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • امام جمعه آمل:دولتمردان نباید فکر کنند با دست دادن به آمریکا همه چیز تمام می‌شود

 • دسته بندی مطلب : سیاسی , نمازجمعه شهرستان | تعداد بازدیدها : نفر
 • خطیب جمعه آمل با بیان اینکه آمریکا با درهم و دینار عربی از حقوق بشر دم می‌زند، بیان کرد: دولتمردان نباید فکر کنند با دست دادن به آمریکا همه چیز تمام می‌شود هر چند ما به دنیا نشان می‌دهیم که کلام رهبری همان پیام رستگاری بوده و ملت ایران دارای بصیرت و آگاهی است.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کرات آملی،حجت السلام سیدجلیل مرتضویی در نمازجمعه این هفته شهرستان آمل درباره حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت:مردم لبیک گویان هر سال باشکوه‌تر از سال‌های قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور پیدا می‌کنند.

  وی با بیان اینکه ترامپ سیاستمدار نیست ولی به‌دلیل شعارهای مردم‌پسند رأی آورد، اظهار کرد: ما به خوبی می‌دانیم ادعای آمریکا و هم‌پیمان‎اش شوخی است هر چند نقض حقوق بشر در آمریکا انجام می‌شود و تفاوت سیاه و سفید در آمریکا به خوبی واضح است.

  امام جمعه آمل با اعلام اینکه ۳۸ سال به جوامع بین‌المللی می‌گوییم که آمریکا قابل اعتماد نیست ولی آنها در رسانه‌های بیگانه چیز دیگری می‌گویند، افزود: مردم غرب با این دو ادعا دچار دوگانگی شدند.

  این مسؤول با بیان اینکه ترامپ در آغاز کار خود همه چیز را خراب کرد، عنوان کرد: مردم به دلیل دم زدن ترامپ از عدم نژادپرستی، ریشه‌کنی جنگ و عدم تفاوت بین سیاه و سفید رأی دادند ولی این فرد هم‌اکنون دولت جعلی صهیونیست که کودک‌کشی در سرشت آن است را به رسمیت شناخت و آل‌سعود را مورد حمایت قرار داد.

  وی با بیان اینکه ترامپ هنوز ملت ایران را به خوبی نشناخته است ولی دنیا این ملت را می‌شناسد، اظهار کرد: فرهنگ ملت ایران شهادت‌طلبی، ایمان، ایثار و دشمن‎ستیزی است.

  امام جمعه آمل یادآور شد: از مسؤولان می‌خواهم توجه ویژه به مردم داشته باشند و آنها را مورد تکریم قرار دهند زیرا مردم همیشه از مسؤولان جلوتر هستند.

  این مسؤول شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را حقیقت جاودانه تاریخ دانست و عنوان کرد: ما با ملت آمریکا کاری نداریم ولی با دولتمردان فریب‌کار و ظالم آمریکا کار داریم زیرا آنها کشتار گسترده در یمن، بحرین، فلسطین و کشورهای مظلوم را نمی‌بینند و ما را به ضد حقوق بشر محکوم می‌کنند.

  مرتضوی با بیان اینکه آمریکا با درهم و دینار عربی از حقوق بشر دم می‌زند، بیان کرد: دولتمردان نباید فکر کنند با دست دادن به آمریکا همه چیز تمام می‌شود هر چند ما به دنیا نشان می‌دهیم که کلام رهبری همان پیام رستگاری بوده و ملت ایران دارای بصیرت و آگاهی است.

  وی با اعلام اینکه دل بستن کامل به برجام اشتباه بزرگ است، ادامه داد: برجام برای مردم آب برق و گاز نمی‌شود هرچند باید به برجام در بخش‌های مختلف نگاه موشکافانه داشت.

  مرتضوی بیان کرد: ۲۲ بهمن پیام بزرگ از سوی مردم به دولتمردان دارد که آن پیام این است که این ملت می‌تواند دنیا را به حرکت در آورد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "امام جمعه آمل:دولتمردان نباید فکر کنند با دست دادن به آمریکا همه چیز تمام می‌شود"