امروز چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ و ساعت ۰۷:۴۱ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 9 فوریه 2017 | ساعت انتشار : 11:13 | کد خبر : 53430 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • مدیر کل آموزش وپرورش مازندران:دستگاه تعلیم وتربیت به خاطر پیگیری ساخت مدارس در شهرستان آمل مدیون یوسفیان نماینده مردم آمل می باشد

 • دسته بندی مطلب : اجتماعی | تعداد بازدیدها : نفر
 •  سیدعلی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تقدیر از زحمات نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس یک شخصیت ملی هستند که دستگاه تعلیم وتربیت به خاطر پیگیری ساخت مدارس در شهرستان آمل مدیون محبت هایشان می باشد.

  به گزارش پایگاه خبری کرات آملی همزمان با دهه فجر و با حضور مسئولین شهری و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران مدرسه ۷ کلاسه شهید رمضانی روستای محمد آباد بخش امام زاده عبدالله آمل افتتاح شد.

  سیدعلی قاسمی مدیر کل آموزش وپرورش مازندران دراین مراسم با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید ۱۹۰ پروژه آموزشی و فرهنگی با هزار و ۱۶۲ کلاس درس و هزینه ۱۳۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید، بیان کرد: در زمینه ایمن‌سازی مدارس حدود ۷ هزار و ۵۰۰ کلاس با نصب سیستم گرمایشی با ۴۲ میلیارد تومان طی این سه سال اخیر مجهز شدند.

  وی با بیان اینکه تا پیش از دولت تدبیر، تعداد پروژه بنیاد برکت در نهاد آموزش و پرورش تنها سه پروژه بوده است، افزود: اکنون با افزایش ارتباط با این بنیاد، تعداد پروژه های این بنیاد به ۳۱ رسیده است.

  قاسمی با بیان اینکه در سال جاری برای بهسازی سیستم گرمایشی هفت هزار و ۵۰۰  کلاس تاکنون ۴۲ میلیارد هزینه شد ابراز امیدواری کرد تا پایان سال ۹۷ کلیه واحدهای آموزشی و مدارس از لحاظ سیستم گرمایشی، به درجه استاندارد برسند.

  وی با اشاره به حمایت ۲۳ میلیاردی خیرین مدرسه ساز بر ادامه همکاری خیرین تاکید کرد و با بیان اینکه یک پنجم شهدای استان مازندران متعلق به خانواده آموزش و پرورش است، افزود: بزرگ ترین کار فرهنگی در ایام دهه فجر برگزاری یادواره دو هزار  شهید دانش آموز و فرهنگی در  دو هزار مدرسه  استان  است.

  مدیر کل آموزش وپرورش مازندران اشاره کرد: در نقاط دور دست استان حدود ۱۰ مدرسه تک دانش آموز و ۱۲۳ مدرسه کمتر از ۷ دانش آموز و ۸۰۰ مدرسه زیر حد نصاب داریم.

  قاسمی تصریح کرد: ۴۰ درصد دانش آموزان آملی در رشته های فنی و حرفه ای مشغول به تحصیل هستند و باید همه تلاش کنیم تا آموزش بصورت کاربردی باشد و اگر حمایت بشوند می توانند استان را متحول کنند.

  عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل نیز با بیان اینکه طرح برکت برکتی برای این منطقه بود گفت: دهه فجر امسال توفیقی برای این شهرستان بود که دو مدرسه ۷ کلاسه در روستای معلم کلا و محمدآباد درکمتر از ۷ ماه افتتاح و به بهره برداری برسد.

   وی افزود: با افتتاح این دو واحد آموزشی این نوید برای آینده تعلیم و تربیت خواهد بود که با درایت وخدمات شایسته ای برجامعه و مردم بصورت ویژه صورت گیرد.

   مدیر آموزش و پرورش آمل ضمن تقدیر از حضور همه عزیزان در افتتاح این پروژه بیان داشت: قطع یقین اگر فضای آموزشی شاد و زیبا باشد بهره وری آموزشی توسط دانش آموزان بیشتر و بیشتر خواهد شد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "مدیر کل آموزش وپرورش مازندران:دستگاه تعلیم وتربیت به خاطر پیگیری ساخت مدارس در شهرستان آمل مدیون یوسفیان نماینده مردم آمل می باشد"