- کرات آملی - http://keratamoli.ir -

رئیس اداره مخابرات آمل خبرداد؛بهره برداری از۲۸ سایت ۴g با اعتبار ۱۴ میلیارد تومانی درشهرستان

رئیس اداره مخابرات آمل گفت:۲۸ سایت ۴g با اعتبار ۱۴ میلیارد تومانی نیز در روزهای آینده در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری کرات آملی،حمیدرضا سلطانی رئیس اداره مخابرات آمل در مراسم افتتاح کافوی نوری روستای شاه محله بخش مرکزی آمل گفت: ۱۱ کافوی نوری امسال در برنامه توسعه و بودجه ای شرکت مخابرات مازندران استان قرار گرفت که ۳ کافو به آمل تعلق گرفت و از این تعداد ۲ کافو با ظرفیت ۱۲۰۰ شماره تلفن به شاه محله اختصاص یافت.

وی افزود: اینترنت پرسرعت شاه محله هفته آینده نصب می شود که ۱۸۰۰ شماره تلفن بر ظرفیت تلفن آمل افزوده شد که ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اجرای آن هزینه شد.

وی افزود: بخش لاریجان از نظر بستر اینترنت ضعیف بود که برای رفع آن در سال ۹۴ کل سیستم انتقال این منطقه با اعتبار ۱۲ میلیارد ریالی ارتقا، تعویض و تصحیح شد تا تمام نقاط لاریجان از اینترنت پرسرعت بهره مند شود.

رئیس اداره مخابرات آمل گفت: ۳۶ سایت ۳g با اعتبار ۱۸ میلیارد تومانی سال ۹۴ برای شهرستان آمل بهره برداری شد و ۲۸ سایت ۴g با اعتبار ۱۴ میلیارد تومانی نیز در روزهای آینده در این شهرستان به بهره برداری می رسد که برای این کافوهای نوری در روستای شاه محله بروزترین سرویس و امکانات درنظر گرفته شد.

عزت الله یوسفیان ملا  نماینده مردم آمل در مجلس دراین مراسم با بیان اینکه برخی از خدمات در جلوی چشمان و بعضی پنهان می باشد، گفت: خدمات ویژه ملی در حوزه مخابرات صورت گرفت و شاهد اقدامات زیربنایی هستیم که قضاوت مردم همیشه صحیح و بموقع است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تصریح کرد: شاه محله یکی از روستاهای شاخص شهرستان آمل در عرصه خدمت رسانی است که از همه فعالان این روستا نهایت سپاس را داریم و امروز شاهد کارهای زیربنایی در سطح شهرستان هستیم.

یوسفیان ملا با بیان اینکه عدم پرداخت آب بها توسط کشاورزان یک قانون است که هرگونه دریافتی در این خصوص ممنوع می باشد و آمدند چیز دیگری در قبض نوشتند که عنوان نداشته و خلاف قانون است، اظهارداشت: برای طرح هادی در شهرستان بودجه خوبی تخصیص داده شد که در کنار آن ۲ میلیارد تومان بودجه جداگانه گرفتیم و تمام تلاش ما این است با تمام توان در خدمت مردم باشیم.

همچنین فرماندار ویژه آمل با اشاره به اینکه این ایام فرصت خوبی است تا بتوانیم گوشه ای از خدماتی که نظام اسلامی به مردم ارائه داده است، اظهارداشت: مردم باید بدانند اعتبارات بسیار خوبی در شهرستان آمل جذب و بسیاری از طرح ها ملی هستند.

احمد منفرد خاطرنشان کرد: اکثر روستاهای شهرستان آمل، روستا شهر هستند و همه امکانات شهری را دارند که اینترنت نیز امروز از جمله مطالبات به حق است که نقش بسزایی در تولید و گسترش علم دارد.

وی ادامه داد: مهم این است کار را انجام دهیم و مقام ما به واسطه خدمت گزاری به مردم است و باید بتوانیم کاری کنیم تا در برابر مردم پاسخگو باشیم.