امروز چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ و ساعت ۰۶:۴۲ دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 8 فوریه 2017 | ساعت انتشار : 10:29 | کد خبر : 53408 | نویسنده : عيسي ملكشاهي
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • انعکاس بیانات مقام معظم رهبری: ترامپ دشمنی نیست که ایران را فلج کند/ بزودی پاسخ خود را دریافت می‌کند

 • دسته بندی مطلب : سیاسی | تعداد بازدیدها : نفر
 • «ترامپ می گوید شما باید از من بترسید! نه؛ مردم پاسخ این حرف‌ها را در ۲۲ بهمن خواهند داد و نشان می‌دهند ملت ایران چه موضعی در برابر تهدید می‌گیرد.»

   

   خبرگزاری رویترز (Reuters) با انتشار گزراشی تحت عنوان “آیت الله خامنه ای عنوان کرد ترامپ دشمنی نیست که ایران را فلج کند” به انعکاس بیانات رهبر معظم انقلاب پرداخته است.

  در این گزارش آمده است: «آیت الله خامنه ای رهبر عالی ایران در سخنرانی امروز خود عنوان کرد ترامپ دشمنی نیست که بتواند ایران را فلج کند و هشدارهای دونالد ترامپ در رابطه با برنامه موشکی ایران را رد کرده و از مردم ایران خواست که با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن به تهدیدهای ترامپ پاسخ دهند.

  آیت الله خامنه ای در نشستی با حضور فرماندهان نظامی در تهران گفت هیچ دشمنی نمی تواند ملت ایران را فلج کند. وی عنوان کرد “ترامپ می گوید شما باید از من بترسید! نه؛ مردم پاسخ این حرف‌ها را در ۲۲ بهمن خواهند داد و نشان می‌دهند ملت ایران چه موضعی در برابر تهدید می‌گیرد.»

  پایگاه انگلیسی “ایندیپندنت” (Independent) نیز در گزارشی تحت عنوان “آیت الله خامنه ای رهبر عالی ایران می گوید دونالد ترامپ چهره واقعی آمریکا را به نمایش می گذارد” به انعکاس بیانات رهبری پرداخته است.

  در این گزارش آمده است: «آیت الله خامنه ای رهبر عالی ایران می گوید دونالد ترامپ با افزایش تنش های میان دو کشور چهره واقعی آمریکا را به نمایش می گذارد.

  آیت الله خامنه ای همچنین عنوان کرد که ایرانیان در جمعه آینده با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد که در مقابل تهدید چه موضعی خواهند داشت.

  آیت الله خامنه ای با اشاره به اقدامات ترامپ گفت: «از او [ترامپ] متشکریم! چرا که زحمت ما را کم کرد و چهره‌ واقعی آمریکا را نشان داد. آنچه که ما در سی و چند سال می‌گفتیم یعنی فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی و اجتماعی در دستگاه حاکمه‌ آمریکا را ترامپ در دوره‌ انتخابات و بعد از آن علنی کرد.»

  پایگاه صهیونیستی جروزالم پست (Jpost) نیز در گزارشی تحت عنوان “[آیت الله] خامنه ای به ترامپ: دشمنی نیست که بتواند ایران را فلج کند” به انعکاس بیانات مقام معظم رهبری پرداخته است./جام نیوز

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "انعکاس بیانات مقام معظم رهبری: ترامپ دشمنی نیست که ایران را فلج کند/ بزودی پاسخ خود را دریافت می‌کند"