×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Saturday, 4 December , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
یادداشت وارده/مردم قهرمان وانتظارات حداقلی

کرات آملی،مردم ایران در تمام برهه هاپشت به پشت رهبران ،ایستادگی کرده اند،حماسه آفریدند ،سر وتن وچشم و جان داده اندودر خون خویش غلتیدند وشهید تقدیم ملت و مردم نموده اند جانباز شده اند و قطع نخاع گردیده اند واسارت را در مخوف ترین اسارتگاهها و شکنجه گاههای صدامی تحمل کرده اند ودار و ندار و تمام هستی خویش را هدیه ارزشها و نظام و دنیداری خویش نموده اند تا کشور را آباد و آزاد و فارغ از هر گونه وابستگی و درماندگی بیابند.
دیروز را مردانه ایستادند تااولاد پیغامبر، سید جلیل القدر و وانقلابی ،آقای رئیسی را به راس الروس قوه مجریه بر سانندوقهرمانه در مقابل تو طئه های دشمنان ایستادند تا آنچه به صلاح ملک و ملت است محقق شود واین چنین کردند .
درعوض چند انتظار دارند که همه آن انتظارات در جهت تحکیم نظام و اقتدار آن در جهان خواهد شد ان شائ الله :
۱-با اصلاح نظام اداری بربهره وری آن افزوده هزینه های جاری و بریز و بپاش در نظام اداری را که عامل تورم و هرز منابع ملی است پایان دهد .
۲-با سر مایه گذاریهای مستمر و مشارکت با هلدینگ ها و تراستهای بین المللی وشرکتهای با رتبه برتر در جهان (کاری که کشور چین انجام داد ) وپرداختن به زیر ساختهای اقتصادی توجه به تکنولوژ ی مدرن وافزایش مدام به تولید و ارزشهای افزوده ،در جهت توسعه ملی گام برداشته بر تولید خالص ملی ” GNN” افزاید ودرآمد سرانه را به استاندارد کشور های راقیه برساند .

۳-در نظام اقتصادی ما همه باید کار کنند و در تولید ملی نقش داشته باشند مگر آنکه معلول وبیمار و پیر و از کار افتاده باشند که باید از صندوق در آمدملی در حدایجاد یک زندگی آبرو مند بدون عسر و حرج بر خوردار باشند .
۴-دولت از هر پرداختی که موجب تن پروری و ترویج بیکاری وسستی و…باید خودداری کند و ازتحمیل هزینه های بی مورد بربودجه عمومی پرهیز نماید تا مازاد آنرا صرف تولید و توسعه ملی گردد.
۵-به رانت و تخلفات و دست اندازی و فساد ها و تطاول ملی و سو استفاده از بیت المال وپرداختن حقوق های نجومی …پایان دهد.
۵-منابع ملی باید صرف ملت ایران شود ازهدیه و عطیه وبخشش وانفاق بی مورد به گروهها و دسته جات غیر وطنی جدا”خودداری شود .
۶-تعامل حداکثری باجهان را از سر بگیرد و منادی صلح و دوستی با جهان باشد تابتوانیم هزینه های اقتصادی واجتماعی و…تحمیل شده ازسوی معتر ضین به ملت مان را به حداقل برسانیم .
۷-پذیرش مقاوله نامه ها و تعهدات بین الملی و میثاقهای جهانی را برای گسترش صلح در جهان در اولویت قرار دهیم ود ر صورت اشکال به رفع آن در مجامع بین المللی به پر دازیم .

آنگاهست که با اتحاد ملتی قهرمان ،به جهان صلح و دوستی ورشدو توسعه وافزایش رفاه ملی محقق خواهد شد و عصر امام خمینی زمینه بیداری ملتها و عصر طلایی در نظام جهانی و اتحاد بین الملل خواهدکه یکی از آثارش همین امروز مشخص شد بهبود بورس و افزایش شاخص قیمتها.
آمل -دبیر صلواتی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.